Hrystja_

Сироватка для росту вій Cherisher

Сироватка для росту вій Cherisher

Я дуже люблю такого роду засоби. В мене практично не видно моїх власних вій, тож я завжди надіюся, що зможу їм допомогти вирости.

Я мала дуже багато різних сироваток/олійок. Сироватки не давали жодного ефекту, олійки були дуже жирними. Якось так...

Недавно познайомилась з брендом Cherisher. І було дуже цікаво спробувати, чи дійсно буде ефект від сироватки, про яку багато хто говорить.

Сироватка для росту вій Cherisher
Сироватка для росту вій Cherisher

Аплікатор досить зручний, ним легко намалювати лінію по межі росту вій.

Запаху немає.

Тут повністю ідеальний склад. Недавно я зустріла сироватку, яка давала ефект, але там була речовина для збільшення очного тиску, від чого пришвидшувався ріст вій. Тут такого нема...все натуральне і корисне.

В складі:

  • Екстракт рожевих перлів і коралу, які містять безліч пептидів, мінеральних солей і амінокислот. Вони прискорюють ріст і регенерацію вій;
  • екстракт кардамону і екліпти білої- вини сприяють пробудженню цибулинок вій, покращують кровообіг;
  • екстракт листя вайди і екстракт плодів бірючини блискучої, багаті органічними кислотами і флавонідами. Вони зміцнюють структуру вій, роблять їх густими;
  • екстракт гінкго білоба і біотин- дають зволоження в живлення;
  • екстракт листя алое і вітаміни А, С, Е і групи В.

Склад справді вражає.

То що ж по діі?

Він не значний, але вже був. Це я можу з впевненістю сказати, бо побачила, що мої малі вії зовсім по - іншому почали виглядати.

Наносила на ніч, за 2 години до сну.

Через 10 днів результат для мене був просто супер.

Як правило, даною сироваткою треба користуватися 21 день, тоді буде помітний ефект. Я його вже бачила через тиждень.

Вії стали довші, густіші, почали рости нові.

Ефект видно також з тушшю. На фото та сама туш, тільки з різницею в днях. Один шар.

Видно, що появилися нові війки.

Ця сироватка мені дуже сподобалась, я бачу результат, і він вражає. Нарешті я знайшла справді щось дієве.

Для мене вона стала супер відкриттям.