Глобинець Тетяна

Моє знайомство з правильною рутиною догляду за волоссям

Моє знайомство з правильною рутиною догляду за волоссям

В дитинстві догляд за волоссям був простим - помить голову шампунем! Кому 35+ про шампунь Кря-Кря повинні знати)

З віком починаєш поринати в світ доглядових засобів для волосся і до просто шампуню добавляється бальзам для волосся. Далі маска для волосся. Далі олійки для кінчиків. Далі крем для волосся. Далі термозахист і кінця краю цьому не видно. А ще всі ці засоби хочеться купити і вони мають бути в моїй ванній кімнаті!

Декілька місяців тому на тестування отримала набір для професійного догляду за волоссям класу люкс Kérastase Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur і почала вивчати правильну рутину догляду за волоссям.

Моє знайомство з правильною рутиною догляду за волоссям
Моє знайомство з правильною рутиною догляду за волоссям
Моє знайомство з правильною рутиною догляду за волоссям

Оскільки набір для професійного догляду, то підійшла до використання відповідально.

Перший етап - пре-шампунь: засіб ретельно очищує та готує волокно волосся до миття, ефективно усуває кальцій і зміцнює ослаблене волосся.

Наступний етап - шампунь-ванна: позбавляє волосся накопиченого кальцію, який є причиною його послаблення, і тим самим чудово відновлює і зміцнює волосяні волокна.

Далі - відновлювальний кондиціонер: огортає кожну волосинку легкою гелевою текстурою, насичує вологою і відновлює її пружність, або відновлювальна маска: у її складі є гліцин, який проникає всередину волосяного волокна та ретельно регенерує його.

Завершальний етап - олійка-концентрат: повертає пошкодженому волоссю інтенсивний блиск, робить волосся міцнішим, фективно відновлює посічені кінчики

Як бачите, просто помити голову шампунем - це вже не про нас!

Після майже місяцю використання вказаних засобів моє волосся стало легким, слухняним, дуже гладеньким і блискучим. Одним словом - доглянутим.

Але від природи маю тонке і не дуже густе волосся, мені невистачало об`єму волосся, бо воно само вкладалось "волосинка до волосинки". Серія Kérastase Première дійсно працює. Волосся наче після салону. Обов'язково спробую серію для зільшення об'єму