kurgoki7

Нагадую за щітку-масажер для волосся

Нагадую за щітку-масажер для волосся

Будь обережна: тренди. Рубрика, де я буду розповідати плюси та мінуси бʼюті трендів тіктоку 👀

І сьогодні хочу розповісти про щітку- масажер для голови!

Багато блогерів активно почали розповідати, що завдячують своїм довгим волоссям саме цьому чудо пристрою, але ось, що ти повинна знати перед використанням:

  1. Найголовніше, що може бути: щітка ОБОВʼЯЗКОВО повинна бути мʼякою. Твердою щіткою ви тільки травмуєте шкіру голови, що навпаки може призвести до випадіння волосся!!!
  2. Бути постійною у використанні. Якщо ви не будете робити цей масаж доволі часто, кожен або через день, то і результат буде не такий.
  3. Я не розумію, чому багато людей рекомендують мити голову цією щіткою. Наше волосся дуже вразливе, коли воно мокре. Таке агресивне миття також може спровокувати випадіння волосся
  4. Потрібна саме масажувати шкіру голови, а не волосся. Весь сенс цієї щітки, це покращити кровообіг, що спричиняє ріст. Якщо ви просто поводите по волоссю нічого не буде

Для посилення ефекту від щітку після масажу, перед миттям голови, можете нанести олійку або тонер для волосся