MAXIMOVA🌷

Бюджетно = якісно?

Бюджетно = якісно?

Довгу частину життя в мою рутину входили гель для вмивання, скраб і крем (і тут буде дорейний мем "рука обличчя"). З часом вигляд схеми очищення та догляду змінювались і змінювалась я.

Перейшла на всім відомий тепер догляд:

1. Демакіяж

2. Очищення

3. Тонізація

4. Сироватки

5. Крем

6. SPF

7. Плюс пілінги та маски

Так у мене з’явились на поличці засоби від Sane.

Тонік

Наносила на ватний диск та ним протирала обличчя. Від досить м’який, враховуючи, що в складі є кислоти. Тонізує, заспокоює, не пересушує, має трохи липкий фініш, майже без запаху. Моїй шкірі сподобався.

Сироватка

Наносила на пальці та розподіляла похлопуючими рухами по обличчю.

Гарна базова сироватка. Комфортна в нанесенні. Насичує шкіру, зволожує, з часом трохи вирівнявся тон. Багато коментарів про запах, комусь подобається - комусь ні. Це індивідуальна тема.

Висновки

Мені подобалось користуватись цими засобами. Я помітила, що шкіра виглядає краще. Зрозуміла, що тепер хочу продовжувати таку систему догляду.

Коли використала сироватку та тонік не повторювала покупку, тому-що на ринку такий великий асортимент, хотілось нових баночок на поличці, тестувати і пізнавати світ доглядових продуктів.

Пораджу цю косметику дівчатам, які починають знайомитись з кислотами, сироватками, хто шукає бюджетні засоби або у кого в приорітеті український виробник.

Доглядайте за собою, пийте воду та несіть свою красу у світ:)