Вікторія Громова

NEQI treatment treasure opulent oil serum

NEQI treatment treasure opulent oil serum

NEQI, це італійський бренд по догляду за волоссям. Декілька місяців тому, чула на нього ну дуууже багато позитивних відгуків, тоже коли побачила, ще і ціна приємна, придбала декілька засобів.

Треба відмітити пакування, воно пластикове, але дуже стильне та гарне. Гадаю що це вони зробили щось схоже на відомий, люксовий бренд Oribe.

Сьогодні про сироватку.

Її основні інгредієнти - це пептиди, екстракт дерези китайської, мальви та гарденії).

Вона повинна не тільки живити волосся, а ще й, захищати від високих температур та додавати блиску.

Щодо моїх вражень. Сироватка має гарну консистенцію, не заважка, не жирна, дуже швидко вбирається волоссям та як би випаровується, навіть не залишається на долонях. Тобто волос не жирнить. Вона добре разгладжує та робить волосся слухняним.

АЛЕ, як на мене, має НЕ приємний запах, не знаю від чого він, але зовсім не приємний, тому саме через нього, дуже часто сироваткою користатись не хочеться. Можливо, це тільки в мене так, тому що в описі написано про квітковий запах. Але в мене зовсім його немає.

NEQI treatment treasure opulent oil serum
NEQI treatment treasure opulent oil serum
NEQI treatment treasure opulent oil serum
NEQI treatment treasure opulent oil serum
NEQI treatment treasure opulent oil serum