Анна95

Мій догляд за ротовою порожниною

Мій догляд за ротовою порожниною

Привіт!
Ділюсь своїм доглядом ща ротовою порожниною. Це пасти та гелі, які завжди є в моєму арсеналі. Я не часто купую щось нове , бо саме ці засоби мені підходять ідеально і при постійному догляді я маю більші проміжки між відвідуваннями стоматолога.
Для мене основне це: 1. Захист ясен, адже я маю проблему рецесії ясен після носіння брекетів.
2.Захист від зубного каменю та нальоту.
Отже,  мої топ засоби:
Biorepair Prebioma pro - паста, яка покращує стан ясен має антиоксидантну, заспокійливу, противірусну, протигрибкову, захисну і відновну дію, а також вирішує проблему кровоточивості.
Biorepair Gum protection- я застосовую коли є запалення.
Pasta Del Capitano Antitartar- це взагалі моє відкриття цього року . Купила і не покладала великих надій , адже вартість всього 70грн . Але я була в шоці - це паста проти зубного каменю , яка дійсно працює. Зрозуміло,  що застарілі великі відкладення не знімить , але після чищення , зуби гладенькі та присутнє довготривале відчуття свіжості. Тепер цю пасту буду купувати на постійній основі .
GC Tooth Mousse- крем для ремінералізації,  про який я детально писала.
Curaprox gingival care- це хлоргексединовий гель, який я наношу локально, коли є запальний процес.
І наостанок це ополіскувач , я взагалі не переношу термоядерні і спиртові , тому знайшла такий лайтовий як Elmex , гарно освіжає і не пече.
Ну звісно ще щітка , монопучкова щітка , очисник для язика та флоси на паличках  

Мій догляд за ротовою порожниною
Мій догляд за ротовою порожниною
Мій догляд за ротовою порожниною
Мій догляд за ротовою порожниною