Кісіль Юлія

Кардинальні зміни в La'dor Moisture Balancing Shampoo чи як збільшити розхід шампуню у 2 РАЗИ

Кардинальні зміни в La'dor Moisture Balancing Shampoo чи як збільшити розхід шампуню у 2 РАЗИ

Минув вже рік з минулого огляду на лінійку виробника шампунів La'dor, а саме на відомий La'dor Moisture Balancing Shampoo (Безсиліконовий зволожуючий шампунь )

Що ж встигло змінитись ?

Сама пляшечка залишилась без змін що не можу сказати про сам дозатор шампуню, спершу отримавши шампунь після змін дизайну помітила що він відрізняється від попереднього висотою (в новому вона була вища на десь на 4-мм у відкритому стані ) Але тоді цьому не придала значення, бо воно не таке кардинальне.

Лише згодом після десь 4-5-го миття я побачила що мій звичайний розхід шампуню не такий як раніше, а саме збільшився в 2 рази. Тільки тоді розкрутивши та вийнявши дозатор я побачила що була в ньому збільшена товщина трубки по подачі шампуню (він видавав шампуню майже в 2 рази більше за один натиск) через те, що користувалась я цим шампунем давно то я знаю що мені на 1 миття потрібно 3 натиска на помпу. В новій ж версії виходить що 1-го натиска мало, а 2 то забагато. Та й психологічно важно змінити технологію миття після використання шампуню стільки років, все ще хочеться натиснути саме 3 рази.

Кардинальні зміни в La'dor Moisture Balancing Shampoo чи як збільшити розхід шампуню у 2 РАЗИ
Кардинальні зміни в La'dor Moisture Balancing Shampoo чи як збільшити розхід шампуню у 2 РАЗИ

Але вихід було знайдено в моєму випадку швидко, це заміна помпи зі старого шампуню на новий.

Результат : розхід шампуню зменшено та 3 натискання залишенні)

Кісіль Юлія
7
Підписники
0