Ta_nyaaaaaaa

Маска для волосся з ароматом парфумів

Маска для волосся з ароматом парфумів

Я не являюсь противником силіконів, але й доволі часто купую засоби без цих складників, щоб підтримувати здоров’я волосся. Так і взяла цю маску, щоб чергувати її з силіконистими масками. Чи залишилася задоволена розповідаю далі 👇🏻

Маска має об‘єм 250 мл і дуже зручний дозатор-помпу.

Призначена для відновлення, зволоження і блиску.

Маска для волосся з ароматом парфумів
Маска для волосся з ароматом парфумів
Маска для волосся з ароматом парфумів

Консистенція у маски середньої щільності, не надто густа, але і не тече. Через це і гарно проходить дозатор.

Аромат нагадує відомі парфуми Бакара, для мене це смачнющі карамельки, приправлені затишною теплою амброю. Зараз цей аромат дуже доречний, звучить дуже по осінньому.

Із плюсів: він ще затримується на волоссі після змиття.

Маска точно вартує своїх коштів, у неї розкішний натуральний склад і вона БЕЗ силіконів. Тому це знахідка також і для дівчат з кучеряшками 🥰

Уже на другому місці після води йде гідралізований кератин, який відновлює структуру волосся, робить його міцнішим.

Окрім нього, у списку бачимо:

📌 Macadamia Oil (олія макадамії) - зволожує, живить і пом'якшує волосся.

📌 Ricinus Communis Seed Oil (олія рицина) - зволожує волосся і шкіру голови, стимулює ріст волосся.

📌 Wheatgerm Oil (олія зародків пшениці) - багата на вітаміни і антиоксиданти, живить і відновлює волосся.

📌 Panthenol (пантенол) - зволожує.

📌 Hydrolyzed Silk Protein (гідролізований шовковий протеїн) - забезпечує гладкість і блиск, зміцнює волосся.

📌 Cetearyl Alcohol (цетеариловий спирт) - жирний спирт, який кондиціонує волосся, надає м'якість і кремову текстуру продукту.

📌 Cetearyl Alcohol Ethoxylated (цетеариловий спирт етоксилований) - емульгатор, покращує стабільність формули.

📌 Fatty Acids, C16-18 (жирні кислоти C16-18) - зволожують і пом'якшують волосся.

📌 2-Ethylhexyl Esters (естери 2-етилгексилу) - забезпечують легкість нанесення та зволоження.

📌 Cetyl Trimethyl Ammonium Chloride (цетилтриметиламоній хлорид) - кондиціонер, допомагає розплутати волосся і надає м'якість.

📌 Perfume (парфуми) - додає приємний аромат.

ОТЖЕ, маска має зволожуючі, живильні і відновлюючі властивості завдяки оліям, протеїнам і пантенолу. Емульгатори та кондиціонери забезпечують хорошу текстуру і легкість нанесення, а парфуми додають аромат. Загалом, вона підходить для інтенсивного догляду за волоссям, особливо якщо ваше волосся потребує зволоження та відновлення.

Маску наношу на дуже вологе волосся, прочісую і залишаю на 15-20 хвилин. Інколи ховаю під шапочку і прогріваю, коли хочу більше відновлення.

Уже на етапі змивання відчувається, що волосся стало значно м’якшим.

Після просушування волосся надзвичайно приємне на дотик і так смачно пахне!

Зовсім трохи електризується.

Пухнастість повністю не зникає особисто у мене від цієї маски, тут більше ефект все-таки на оздоровлення, ніж на візуал, як мені здається.

Для чергування обожнюю використовувати цю маску. А за аромат до неї особлива любов)

Візуальний ефект можете побачити на фото і відео 😉

А ви надаєте перевагу маскам з силіконами чи без? Або можливо чергуєте їх, як роблю це я?