OKazkova

Гладеньке та блискуче волосся за кілька пшиків

Гладеньке та блискуче волосся за кілька пшиків

Ви знаєте, що робить пористе фарбоване волосся після миття? Воно безладно пушиться і плутається. Та нещодавно я спробувала засіб, що обіцяє полегшити розчісування, а ще надати волоссю гладкості й блиску - спрей з кератином та шовком від Mermade. Враження після 3 тижнів активного використання далі👇

Паковання. Почнемо з того, що Untangle&Gloss спрей міститься у зручній стильній пляшечці об’ємом 150 мл. Пляшечка оснащена якісним розпилювачем, що утворює хмарку із найдрібніших краплиночок. Розпилювач не забивається і не плюється.

Склад засобу НЕ містить силіконів та спирту, а натомість збагачений корисностями:

  • Hydroxyethyl Urea - похідне сечовини - зволожує волосся
  • Pentylene Glycol - зволожує, кондиціонує
  • Hydrolyzed Keratin – гідролізований кератин - допомагає відновити структуру волосків від коріння до кінчиків, робить волосся більш еластичним та міцнішим
  • Glycerin - зволожує та захищає
  • Hydrolyzed Silk – гідролізовані протеїни шовку - надають волоссю блиск, допомагають захистити від пошкоджень, утримують вологу та запобігають посіченню кінчиків
  • Panthenol - зволожує та розгладжує волосся

Консистенція прозорої водички, не липка, не жирна. Аромат дуже ніжний, приємний, солодкувато-квітково-пудровий, на волоссі не затримується надовго.

Спосіб застосування. Перед застосуванням ретельно струсіть. Розпиліть на відстані 20-30 см по всій довжині висушеного або вологого волосся. Після нанесення спрею використайте гребінець, приділяючи особливу увагу зонам, які найбільше схильні до сплутування.

Я зазвичай використовую на трошки підсушене після миття волосся. Розпилюю за інструкцією та обережно прочісую гребінцем із рідкими зубчиками.

Спочатку використовувала Untangle&Gloss спрей після своїх звичних змивних бальзамів. Часто одного тільки бальзаму недостатньо для досягнення бажаних гладкості й блиску. А от при додаванні цього спрею волосся стає більш гладеньким і блискучим, аніж тільки з одним бальзамом. А ще воно легше розчісується та менше плутається🥰

Та якось мені стало цікаво, чи здатен він сам собою, без змивних кондиціонерів/бальзамів/масок надати волоссю якісний догляд? Спробувала після миття шампунем не використовувати жодних доглядових засобів, окрім цього спрею. І... він впорався! Моє пористе, фарбоване і зазвичай пухнасте волосся тільки з одним цим спреєм на вигляд і дотик таке, наче після супер-поживної маски: блискуче, гладеньке і м’якеньке. Результат на фото:

А ось, для порівняння, як іноді виглядає моє волосся після змивного кондиціонеру з силіконами від Syoss, якщо нанести його недостатньо щедро👇

Так, знаю, фото зроблені при різному освітленні, але ж різниця не тільки в освітленні. Бо, наприклад, можна помітити, наскільки круто спрей Untangle&Gloss розгладжує волосся та вгамовує пухнастість. Важливо: між першим та другим фото кінчики не підстригались!

Також брала його із собою у відпустку, де багато часу проводила на вулиці. Зранку перед виходом використовувала термозахист, а ввечері після миття волосся - цей спрей-кондиціонер від Mermade. І протягом всього відпочинку волосся тішило блиском, м’якістю та слухняністю🥰

Висновок або які переваги спрею з кератином та шовком від Mermade:

✨ доступна вартість

✨ зручний формат

✨ приємний аромат

✨ містить цінні компоненти для краси волосся

✨ без силіконів та спирту

✨ робить волосся блискучим, гладеньким та м’якеньким

✨ полегшує розчісування та запобігає заплутуванню

✨ не склеює і не жирнить волосся

Отже, мені дуууже сподобався спрей Untangle&Gloss! Щиро дякую MERMADE за цей скарб❤️

І всім-всім дякую за увагу🫶