Олешко Анна💜

Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE огляд з чорним гумором

Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE  огляд з чорним гумором

Серія Total Repair сприяє відновленню пошкодженого волосся, повертає втрачені блиск та шовковистість (не повертає колишнього, та й грець з ним).
Якщо волосся сухе від природи, а тобі мало і ти прасуєш його як простирадло то не дивуйся чого в кінці кінців не тільки ти виснажена та знесилена – порятунок правильний догляд!
Повернути більш менш презентабельний вид шевелюрі можна й в домашніх умовах. Відновлювальна маска з протеїнами від бренда HAIRWAVE створює на поверхні захисну плівку, щоб захистити пористе кудряве волосся від негативних зовнішніх факторів.

Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE  огляд з чорним гумором
Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE  огляд з чорним гумором
Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE  огляд з чорним гумором
Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE  огляд з чорним гумором
Маска відновлювальна для пошкодженого волосся "Total Repair" від HAIRWAVE  огляд з чорним гумором

Ось такий Хагрід зазвичай зустрічає мене зранку...

Особливості Smart Mask Total Repair бренда HAIRWAVE:
🌱 протеїни зародків пшениці відновлюють волосся, проникаючи глибоко в його структуру;
🍃 не обтяжує локони, наповнює їх вологою та силою;
✨ пасма стають м'якими і сяючими;
☀️ захищає від сухості, ламкості та посічених кінчиків;
💧 живить та насичує корисними речовинами;
🍀 містить кератин та колаген;
🥥 кокосова олія згладжує структуру волосся;
🌸 має приємний аромат, принаймні на мій погляд 😉

Спосіб застосування
Нанести невелику кількість маски на вологе вимите волосся, залишити на 10-15 хвилин, змити теплою водою.
Але хто щось робить по інструкції...
Я тримаю хвилин 30 мінімум і моя невелика кількість то пів банки, а ще інколи наношу маску до початку миття. Особливо коли мию голову частіше ніж раз на тиждень. Розхід збільшується, але я відчуваю різницю: немає сухості і відчуття, що торкаєшся ялинки.
Рідкий шовк з цієї серії дуже добре зволожує кінчики волосся і приборкує пухнастість. Декілька натискання розігріваю у долонях спочатку наношу на кінчики, а залишок розподіляю по всій довжині не доходячи до коренів пару сантиметрів.

Склад
Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Polyquaternium 7, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Trideceth-10, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance, Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Triticum Vulgare (Wheat Germ) Protein, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate.

Чи підходить для пористого, ламкого та пошкодженого волосся? Що заявляє виробник:
Реанімує волосся після частого вирівнювання та термічного впливу. Глибоко живить та зволожує. Заповнює порожнини між лусочками на поверхні волосини, завдяки чому покращує структуру, робить волосся гладеньким та блискучим. (Про лусочки не можу сказати без мікроскопу, але по відчуттям так і є) Полегшує розчісування, розплутує неслухняне волосся та попереджає появу посічених, сухих кінчиків. (Розплутує - так, посічені кінчики - можливо, а от сухість точно зменшилася). В комплексі з бальзамом та олійкою волосся зволожене, живе та менш пухнасте.

В такому вигляді зволоження видно неозброєним оком 😂

Я не з тих хто любить експериментувати зі своїм волоссям, але і без того йому дісталося від життя...

Спробувала три маски цього бренду щоб обрати для себе найбільш ефективну:


💜для пошкодженого волосся "Total Repair"
🩵для сухого волосся "Hydro Balance"
❤️для нормального волосся "Daily Care" (це так по дівчачі не вирішити в тебе сухе чи нормальне волосся і купити обидві маски... А якщо серйозно то просто я люблю знижки та акції 1+1=3 😁) Доречі на makeup часто такі акції на ці засоби.
Моєму пористому та неслухняному волоссю найбільш підійшли як не дивно маска для сухого волосся та відновлююча (оце так несподіванка). Серія для нормального надає блиск та трохи розплутує, але мені не вистачало зволоження.