Корчагіна Тетяна

Красиві вії та брови — легко!

Красиві вії та брови — легко!

Завжди мріяла про пишні вії та брови! Мої вії завжди були коротенькими, тонкими, а нижні взагалі малесенькі. А брови... Це окрема історія! Три волосинки та й усе!

І от, одного дня, я вирішила випробувати на собі пептидну бустер-сироватку для росту брів та вій від українського бренду натуральної косметики Hillary, створену з інноваційних компонентів, сертифікованих у Європі!

До цього я ніколи не користувалася подібними засобами, і, як виявилося, дарма!

Десь через пару тижнів після початку використання я помітила, що на бровах почали з’являтися нові маленькі волоски. А щодо вій, особливо нижніх, то вони стали густішими та довшими. (На фото в каруселі видно: зверху — "до", де вії були нафарбовані, але навіть так видно, що вій стало більше вздовж лінії очей!). Вії стали щільнішими та міцнішими!

Склад:

🌱 Протеїни пшениц — активують ген кератину, що сприяє природному росту та зміцненню брів і вій.

🌱 Натуральний компонент Myristoyl Pentapeptide-17 — покращує структуру кожного волоска.

🌱 Коензим Q10 — активізує кровообіг, поліпшуючи живлення волосяних цибулин.

🌱 Пантенол — надає блиск і захищає від зовнішніх пошкоджень.

Як застосовувати:

🔹️ Якщо носите контактні лінзи — зніміть їх.

🔹️ Очистіть шкіру від макіяжу.

🔹️ Аплікатором одним рухом нанесіть сироватку.

✔ Курс застосування: 4-6 тижнів, щодня один раз на день.

✔ Для максимального ефекту — 8-12 тижнів.

✔ Після закінчення курсу продовжуйте використовувати сироватку 1-2 рази на тиждень для підтримання результату.

Мені сироватка однозначно підійшла і допомогла. Тепер я просто насолоджуюся своїми віями та бровами — нарешті їх видно! 😄

Красиві вії та брови — легко!
Красиві вії та брови — легко!
Красиві вії та брови — легко!