Blondie_rs

Алкогольні абрикоски? Ще один фаворит серед парфумів!

Алкогольні абрикоски? Ще один фаворит серед парфумів!

Всім привіт! Сьогодні хочу з вами поділитись ще одним моїм недавнім парфумерним відкриттям. Обовʼязково тисни "Дізнатись більше", щоб побачити розгорнутий допис! Мої колеги вже також спробували декотрі аромати Avenue Des Parfums та були приємно вражені як якістю, так і стійкістю за такий низький цінник. Sexy Miami, про який я писала раніше (допис можете знайти ось туть: https://club.makeup.com.ua/post/50509/ ) вже заняв своє почесне місце в парфумерному гардеробі на цю осінь. Але з нетерпінням чекаю весни та літа, тому що я вже точно знаю, який аромат прикрашатиме мої образи 🌸

Алкогольні абрикоски? Ще один фаворит серед парфумів!

Коробочка аналогічна, як і в Sexy Miami, попередньо була у заводській плівці. Флакон скляний, що дуже мені подобається. Він зручний та виглядає солідно. До речі, у Sexy Miami трішки інша наліпка (5 фото); ця подобається мені ще більше 😍 Має посріблену рамку по периметру, а назва аромату вибита яскравим рожевим металіком. Обʼєм даного формату - 50 мл. Нагадаю, що у бренду також доступні пробники 2мл та тревел-формати 10мл.

Пульверизатор якісний, утворює парфумну хмаринку; не виливається, за рахунок чого не ставить плям на одязі. Ну і, звісно, так парфум використовуватиметься економніше.

Класифікація аромату: квіткові, фруктові

- Верхні ноти: абрикос, чорна бузина, шампанське

- Ноти серця: чорна орхідея

- Базові ноти: вершки, палісандр

Близькі за настроєм: Zarkoperfume Pink Molecule 090.09

Я люблю алкогольність в парфумерії, вона задає такого курортного та запального настрою на весь день. На жаль, як звучить рожева молекула Zarkoperfume - я не знаю. Як тільки знайду її десь у нас і для порівняння занотую враження - обовʼязково доповню допис. Коли я розношувала Pink Maldives, то завжди уявляла себе в чорному коктейльному платті з бокалом мартіні, в якому ще занурена оливка. Такий настрій більше притаманний Ібіці, хоча на Мальдівах можна тоді уявити якесь сімейне святкування вдалечині від всіх. 

Його піраміда досить проста і не багатогранна. Проте, звучання аромату дуже запало мені в душу! Він просто неймовірний🤤 Після розпилення та десь до 3-5 годин (стійкість коливається тут саме від погоди та температури тіла) я відчуваю свіжі зелені абрикоси, яких залили сухим просекко або ж джином. Ти відразу пʼянієш ним і не можеш відірватись від цих абрикосок. Не скажу, що він дуже шлейфовий чи гучний. Проте, компліментарний; колеги одразу зауважили, що щось на мені таке цікавеньке відчувається. Ближче до кінця дня, на затихання звучання я ще прослідкувала легку нотку палісандру, який нагадує свіжу троянду. Солодинки вершків я тут не відчуваю. Аромат свіжий, навіть прохолодний за настроєм. Цієї гостринки задає саме алкогольний напрям та водянистість зелених абрикосів. Композиція одразу доєдналась в мій топ улюблених завдяки вдалому поєднанню відтінків, які підкреслять індивідуальність та піднімуть настрій! Я вже собі уявляю його ранньою весною: буду брати на прогулянки чи атмосферні зустрічі з подругами 🥰

Нагадую, у всіх своє сприйняття ароматів, хімія шкіри та ольфакторний досвід. А також слід не забувати про смак, що може різнитись. Щодо стійкості - вона також може бути різною. Знову ж таки, від індивідуальних особливостей вашої шкіри, погоди, тиску та навіть - настрою. Даний аромат я відчуваю годин 5-7 залежно від погоди. Він дещо легший за Sexy Miami (до речі, Маямі тримався на мені весь понеділок, тобто більше 12 годин!), тому і вимагати суперстійкості від нього просто не можна. Він схожий до озонових, акватичних чи цитрусових, які взагалі можуть злітати через 3-4 години.

Тож, підсумуємо. Avenue Des Parfums вдруге здивував та потішив мене своїм ароматним флакончиком! Парфум такий мені смачний, тож це справді рідкість, коли всліпу я знову попала в саме сердечко. Його свіжі абрикоси (не солодкі, а такі ще трохи зелені), залиті сухим алкоголем, чудово підійдуть для атмосферних прогулянок містом, зустрічей та поїздок на море. Він одразу покращує настрій та не буде важким навіть в спекотну погоду 💕