Iryna Inred

Кокоси для волосся

Кокоси для волосся

Охх, цей запах! Я вже не пам'ятаю, коли вперше купила шампунь і кондиціонер Dr. Sante Coconut Hair, але і тоді, і зараз мені страшенно подобається як вони пахнуть під час миття голови, і легкий відтінок аромату, який залишається на волоссі після.

І відчуття, коли волосся відносно швидко промивається до скрипу, теж подобається.

Лише нещодавно відкрила для себе, що на сайті Makeup можна дивитися такий аналіз складу продукту (це про шампунь):

Кокоси для волосся

Дуже зручно! Можна кожну окрему складову подивитися що воно і навіщо. Тому що на етикетці шампуню разів сто повторюється про кокосову олію, яка ж вона тільки натуральна і корисна!)) Але ж скільки там ще всього, крім неї.

Для мене головне, що мені ці засоби підходять, але пам'ятаю з минулого досвіду, на зиму, коли шкіра стає більш суха й чутлива до всього, треба інший шампунь, бо від цьго буває чи то лупа, чи просто дуже сильна сухість шкіри голови. А зараз користуюся, насолоджуюся запахом і м'якістю волосся після застосування шампуню і кондиціонера від українського бренду Dr. Sante.