Ta_nyaaaaaaa

Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ

Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ
Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ
Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ
Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ

Ніжне очищення, м’яке зволоження - і все це з ароматом парфумів, що ще кілька годин потішить після прийняття душу.

Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ
Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ
Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за до�помогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ
Як стати кокосово-ванільною цукерочкою за допомогою всього 2 баночок? Ароматні НОВИНКИ

Засоби з цим ароматом мають приємне оформлення, цікавого ніжно-рожевого кольору з персиковим відтінком

Об‘єм пляшечки з гелем 250 мл.

Дозатор у форматі фліп-топ, кришечка закривається щільно, гель не витікає.

Консистенція ближче до рідкого, абсолютно прозорого гелю.

АРОМАТ такииий приємний, теплий, солоденький, затишний, ну істинно осінній 🍂!!!

Безпосередньо з баночки мені пахне полуничним смузі, таким не хімозним. А уже на тілі аромат розкривається шоколадними цукерками з ніжною кокосовою начинкою і щедро припилених ваніллю. Боби тонка з амброю додають солодкавості, а от сандал з мускусом - атмосферності. До речі, останні два дуже виважені, тихі і розкриваються лише з часом.

Загалом звучить надзвичайно гармонійно 🤤

Склад гелю чудовий, бо окрім очищуючих компонентів, він збагачений алантоїном, пантенолом і олією кокоса, завдяки яким гель ще й доглядає за шкірою - зволожує, заспокоює, здатний зменшувати сухість і лущення.

ВРАЖЕННЯ ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ДУШУ З ГЕЛЕМ

Незважаючи на рідку текстуру, гель гарно піниться і виявився доволі зручним й економним у використанні.

Він дуже м’яко очищає, так делікатно, що і не пересушує. Навпаки шкіра наче злегка зволожена після такого очищення.

Аромат залишається на тілі ще до 2 годин, але я закріплюю лосьйоном, про який розповім далі і так стійкість ще потужніша.

Зовні лосьйон виглядає ідентично до гелю.

Відрізняється лише дозатор, він у форматі помпи, що дуже зручно, бо нікуди не треба лізти руками.

Так само, як і в гелю, дозатор прокручується, тож випадковим натискам не бути.

Консистенція середньої густини, ближче до рідкої, тому дуже легко і приємно розподіляється по тілу. На вигляд схоже на молочко, на дотик теж, колір біло-молочний.

Аромат майже не відрізняється, але чомусь у лосьйоні він мені здається ще насиченішим і теплішим. Ох, як же подобається.

Про склад лосьйону теж подбали. Тут зібрані: олія кокосу, пантенол, екстракти квітів Моной де Таїті та орхідеї. Тож засіб направлений на зволоження, пом’якшення і відновлення.

ВРАЖЕННЯ ВІД ЛОСЬЙОНУ

Найбільше мені подобається наносити його після гелю такого ж аромату на ледь вологу шкіру.

Лосьйон миттєво поглинається, не залишаючи відчуття плівки. Дуже легкий і комфортний. Не викликав висипань і подразнень.

Після лосьйону відчутне зволоження, якого вистачає дуже надовго. Жодного натяку на сухість, що надзвичайно приємно.

Легка текстура і гарне зволоження - хіба не ідеал?)

З використанням гелю + лосьйону, аромат здатний триматися до 4 годин, особисто на мені так.

Особисто я в захваті від цієї новинки, а від аромату шаленію, бо наче розпилилв на себе нішеві парфуми, а не помилась гелем і зволожмла шкіру легким лосьйоном 🤭 Особливо потішило і те, що мова не лише про аромат, адже засоби виконують і свої основні функції.