saybeautyk

Colour intense SOS Complex

Colour intense SOS Complex
Colour intense SOS Complex
Colour intense SOS Complex

Я продовжую досліджувати життя без гелевого покриття на нігтях і сьогодні розповім вам про найкрасивіший, на мою думку, лак, що виглядає супер-натуральною і підтримує природню красу нігтів.

Лак іде обʼємом 11 мл, він позиціонується як відновлюючий, але як на мене це звичайне покриття)

Колір у флаконі - персиково-рожевий, і саме це мене найбільше зацікавило.

Вперше спробувала цей лак у подруги - фарбувала нігті на ногах і мене вразило напівпрозоре покриття, що надало легеньку розовинку.

Також тут дуже зручний пензель, яким легко добратися і зробити покриття під саму кутикулу.

Під час нанесенні лак не загустіває.

Так виглядають нігтики під прямим сонячним денним світлом.

Тут два шари лаку, але насправді, якщо чесно, у реальному житті виглядає воно набагато красивіше і колір інтенсивніший.

Чомусь я не додумалась зняти відео і вже покрила нігті іншим лаком, але наступного разу після манікюру обовʼязково завантажу look’s з відео.

А так виглядають нігті в інших умовах і обставинах (вдома на кухні, в офісі, на вулиці ввечері, у ліфті).

Щодо стійкості - тут вона дійсно класна, бо на моїх нігтях протримався 4 дні.

Єдиний мінус - в мене трохи пожовтіли кути,бо я роблю собі чіткий квадрат. Тож рекомендую оновлювати покриття раз в 3-4 дні.

Якщо форма овальна, думаю таких проблем не буде.

Зараз я покрила нігті тонувальними румʼянами від Maxi Color і в порівнянні це небо і земля) хоч румяшки і дають ефект трохи фіолетових нігтів, лак від Colour intense SOS Complex для мене все одно виглядає набагато розкішніше.

Нігті з ним виглядають справді дорого - наче під напівпрозорим гелем, а в поєднанні з гарною стійкістю це чудове комбо для тих, хто любить clean манікюр.