Дарина🦉

Розпаковка + подарунки

Розпаковка + подарунки

Головним засобом розпаковки - є Крем-гель для зони навколо очей від нового для мене бренду Verde. Я дуже довго обирала, мені хотілось обрати саму гелеву текстуру. І вибір пав на цей гель, маю на нього великі сподівання! І пакування мені дуже сподобалось, за шпатель та листівку💌 бренду одразу респект🔥

Розпаковка + подарунки
Розпаковка + подарунки

Подарунок 🎁 від Харківського бренду одягу SHEVCHENKO у колаборації з MAKEUP. Чесно кажучи, я дуже її хотіла, бо вона ж від Харьківського бренду. Для мене Харків - найкраще місто💔 в світі, і завжди ними залишиться!

Дуже дякую, за такий гарний, ніжний подарунок!

Joko Blend надіслав гарний пакуночок💜:

  • Сироватка-гель для обличчя Joko Blend Hyaluronic Acid Gel With Snail Extract (пробник)
  • Філер для волосся з гіалуроновою кислотою Joko Blend Intense Hydration Filler - давно хотіла його спробувати.
  • Гель для обличчя з гіалуроновою кислотою Joko Blend Hyaluronic Acid Gel (пробник)
  • Безсульфатний шампунь для нормального волоссяJoko Blend Truly Natural Shampoo (пробник)
  • Сироватка для обличчя з пептидами Joko Blend Complex Renewal Serum
  • Маска гідрогелева для обличчя Joko Blend Cornflower Glow Hydrojelly Mask - з маскою вже знайома, вона дуже класна, про неї писала тут https://club.makeup.com.ua/post/35191/

🌷Ватні паффи косметичні, 300 шт Білосніжка поки є в наявності, треба брати! Дуже мені подобаються!

🌷Зубний порошок "Особливий"

🌷Інтенсивне відновлення для нігтів Colour Intense Nail Care Sos Complex - читала, що багатьом дівчатам, подобається цей засіб, тож вирішила спробувати!

🌷Альгінатна маска с екстрактом меду Joko Blend Premium Alginate Mask

🌷Альгінатна маска детокс із морськими водоростями Joko Blend Premium Alginate Mask поповнення запасів, бо мій коробочок вже закінчився, а я дуже люблю ці масочки!

Дякую 🦉