SomovaFM

Сонцезахист, який врятував мене від палящего сонечка Адріатичного моря

Сонцезахист, який врятував мене від палящего сонечка Адріатичного моря

Сонцезахисний спрей для тіла від Piel Cosmetics в пляшечці на 250мл, має зручний дозатор.

SPF має фотостабільні UVA/UVB фільтри, а також вітамін е, гіалуронова кислота, мочевина, олія ши (каріте), ромашка, саліцилова кислота.

Сонцезахист, який врятував мене від палящего сонечка Адріатичного моря

Засіб по консистенції доволі рідкий, а за текстурою досить поживний і нагадує молочко для тіла. В ньому немає надмірної жирності, плям на одязі чи на купальнику він не залишав, якщо випадково капнути.

СПФ швидко вбирається, не залишаючи по собі ніяких розводів. Поновлювала декілька разів на день, після кожного купання. Він не забиває пори на тілі, не викликає подразнень.

Завдяки вітамінам у складі він не тільки добре захищає від сонця, але й гарно зволожує шкіру, що просто необхідно після солоної води.

Сонце в Албанії було палке, хоч я і трималась в тіні на шезлонге, але під час прогулянок пляжем та на катері, де морський вітерець не дає відчути пекуче сонце, це було неможливо. І звісно першими на себе прийняли удар плечі, які добре так підрум'янились вже за пару днів, але ж без опіків та надмірного почервоніння - завдяки SPF 30 від Piel Cosmetics.

Загар вийшов рівномірним, а шкіра навіть не думала шелушитися чи облазити.

За 9 днів на двох ми використали майже пів пляшечки, при тому що дуже смачно мастилися ним.