V-R-O-D-L-Y-V-A

LCF Color Wave Creamy Gel Liner

LCF Color Wave Creamy Gel Liner

Привіт MakeupClub 🖤

Я була в пошуку персикового неонового олівця для очей і натрапила, як мені здалося, на той самий відтінок, який шукала. Навіть не підозрювала, що в магазині під боком є ​​те, що мені потрібне, та ще й за 40 грн. Радості не було межі, я одразу уявила собі найяскравіші фантазії в мейку, але коли скористалася, то дуже розчарувалася 🥺

Ось приклад кольору, якого я хотіла. Олівець я свотчила в магазині, відтінок не 100% відповідає моїм очікуванням, але він класний. А ось увесь біль не в кольорі...

💔 Серія: Color Wave Creamy Gel Liner. Виробник у назві вказує, що кремово-гелевий олівець, що натякає на комфортність, легкість нанесення, але в роботі це не так 😬

🧡 Упаковка: олівець приходить у захисній плівці, яка легко знімається.

🧡 Розмір: 13 см. Компактно.

🧡 Матеріал: пластик.

🧡 Дизайн. Мінімалістичний. Колір ковпачка відповідає кольору олівця, що зручно.

💔 Об'єм: 0,4 г. Для мене обмаль 😒 Але він економно витрачається.

🧡 Відтінок: 08 - Корал. Дуже пігментований неоновий помаранчевий.

🧡 Формат олівця: механічний. Не потребує заточування 👍

💔 Текстура: кремова-гелева, але така суха, навіть не пам'ятаю коли я тестувала такі жорсткі олівці... У магазині нанесення на руку дуже відрізняється від нанесення на око. Я відразу зрозуміла що олівець сухуватий і він не піде в слизову, але не очікувала, що буде настільки жорстким на повіку 😧

💔 Формула: водостійка 💪. Я не проти такої стійкості, але це ніде не вказано на упаковці олівця. Тому покупець не буде розраховувати на додаткову покупку спеціального засобу для зняття макіжу.

🧡 Стійкість: прибито тримається протягом дня, для слизовій оболонці не підходить (так це і не вказується).

🧡 Фініш: матовий оксамитовий, не тьмяніє.

💔 Демакіяж: змивається тільки двофазкою, міцелярка не бере.

В роботі:

  • 💔 дискомфортно наноситься, дряпає повіку;
  • 💔 важко ковзає по шкірі повік, прям, боляче;
  • 💔 розтушувати майже неможливо, потрібно працювати дуже швидко, бо олівець миттєво фіксується;
  • 🧡 можна вимальовувати акуратні графічні лінії, особливо стрілки;
  • 🧡 можна застосовувати як підкладку під тіні;
  • 🧡 не забивається у складки;
  • 🧡 не розмазується та не обсипається;
  • 🧡 не залишає тінт;
  • 🧡 не викликає подразнення.

*🧡 - ок,

**💔 - не ок.

Склад:

Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Isodecyl Neopentanoate, Silica, Microcrystalline Wax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, CI77891.

Колір неоновий помаранчевий, дуже гарний 🥰 Він прямо-таки горить у куточках очей. Але якщо у когось є на прикладі неоновий персиковий, то буду дуже вдячна рекомендаціям 😊

Дякую що заглянула, будь вродливою, лови пурпурне серце 💜