Ірина 🦋

Очищувальний детокс-пілінг для шкіри голови

Очищувальний детокс-пілінг для шкіри голови

Це мій перший засіб від італійського 🇮🇹 професійного бренду Nevitaly

Очищувальний детокс-пілінг для шкіри голови Detox Pre Wash Peeling це справжня знахідка для тих, хто страждає від лущення та лупи, жирного коріння волосся, а також проявляє зволожувальні й пом'якшувальні властивості. І сьогодні провести процедуру можна навіть вдома.

Б'юті-продукт містить активні компоненти, які заспокоюють шкірний покрив голови, чинять протизапальну, антисептичну, тонізувальну й регенерувальну дію.

Кому потрібен пілінг:

👩🏻‍🦱 вже через кілька годин після миття волосся з'являються перші ознаки їх забруднення;

👩🏻‍🦱 навіть після миття волосся залишається неприємний свербіж - можливо вам не вдається повністю змити шампунь;

👩🏻‍🦱 ви відчуваєте свербіж шкіри голови;

👩🏻‍🦱 ви страждаєте від лупи

👩🏻‍🦱 волосся тьмяне і тонке – у такому разі поліпшення кровообігу може піти їм на користь.

Особливості Nevitaly Detox Pre Wash Peeling:

🩵олії жожоба та авокадо живлять епідерміс;
🩵Sodium Pca підтримує оптимальний баланс вологи;
🩵лактат цинку виконує антибактеріальну функцію і зменшує запалення;
🩵екстракт ромашки і бісаболол зменшують подразнення і почервоніння;
🩵піроктон оламін мінімізує свербіж, лупу і лущення;
🩵ефірні олії лаванди, чайного дерева і розмарину очищають, тонізують шкіру голови та регулюють вироблення себуму;
🩵ретинол і токоферол забезпечують антиоксидантний ефект;
🩵пантенол активізує відновлювальні і загоювальні процеси;
🩵саліцилова кислота проявляє відлущувальну дію;
🩵має рН 3,5-4,0

Очищувальний детокс-пілінг для шкіри голови
Очищувальний детокс-пілінг для шкіри голови

Пакування: Мʼяка пластикова туба з гострим носиком-дозатором. Який потрібно просто провернути що б видавити засіб. Їм зручно наносити засіб на пробір шкіри голови. Об'єм 150ml

Зовнішній вигляд: Засіб білого кольору 🤍, рідкої кремової консистенції. Не містить жодних частинок.

Аромат: Мені не дуже подобається, він лікарсько-трав'янистий 🌿

Використання: Пілінг треба наносити на суху немиту шкіру голови по проділах перед застосуванням шампуню. Розмасажувати, витримати 5 хвилин та змити водою. Очистити шампунем за типом шкіри.

Мені більше подобаються пілінги ніж скраби для шкіри голови, в яких немає частинок, які можуть дряпати шкіру голови або потім потрібно добре вимивати з волосся. Під час застосування пілінгу волосся може випадати більше ніж зазвичай, нехай вас це не лякає. У людини завжди є волоски, коріння яких вже залишило волосяний фолікул, але впасти з голови вони ще не встигли. Коли людина миється, видаляються забруднення, залишки засобів для укладання, тобто все те, що може утримувати практично втрачене волосся.

Я відчуваю додаткове очищення та подих шкіри після пілінгу, також є невеличкий додатковий обʼєм. На частоту миття голови поки в моєму випадку засіб не впливає. На засобі нажаль не вказано, як часто його використовувати, в мене шкіра голови нормального типу, використовую засіб десь раз на 7-10днів.

Також піліег шкіри голови є одним з основних терапевтичних заходів при випаданні волосся, проблемах зі шкірою голови, це популярний і часто рекомендований метод лікування випадання волосся та захворювань шкіри голови.

Пілінг корисний і потрібен із низки причин:

💦Повністю позбавляє шкіру та коріння волосся від залишків шампуню та бальзаму, які призводять до швидкого забруднення.

💦Стимулює ріст волосся, піднімає його біля кореня, чим сприяє більшому об'єму.

💦Зміцнює цибулини, запобігаючи ламкості.

💦Створює захисний шар, що протистоїть агресивним зовнішнім факторам.

💦В складі цього підінгу багато корисних натуральних компонентів.

Пілінг для волосся - це процедура, необхідна людям будь-якої статі та віку. Головне – регулярно використовувати засіб та підібрати продукт, який вам ідеально підійде: покаже гарний результат та не викличе алергії. Цим засобом користуємося разом із чоловіком 👫, за час використання у нас не було жодних негативних реакцій шкіри.

Хочу продовжити своє знайомство з цим брендом і спробувати ще якісь засоби для волосся 🤗

Вже знайоми з засобами цього бренду? А ви використовуєте пілінги / скраби для шкіри голови? Які ваші улюблені?

Також у цю лінейку входять Шампунь для жирної шкіри голови та схильної до лупи Nevitaly Purifying Cleanser та Ампули для лікування шкіри голови від лупи Nevitaly Purifying Scalp Lotion