Корчагіна Тетяна

Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...

Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...

Привіт, друзі!

Сьогодні хочу поділитися досвідом, який, на жаль, не виправдав моїх очікувань. Як давня шанувальниця бренду Eveline, я з нетерпінням чекала на випуск їхніх пензликів для макіяжу, адже ті, що йдуть у комплекті з палетками тіней (особливо з Mystic Galaxy), завжди вражали якістю. Ворс був туго набитий, м'який, а дизайн двостороннього пензлика став справжньою знахідкою. Тож, коли бренд нарешті представив свої власні пензлики для очей на початку цього року, я одразу ж вирішила придбати всі три, які були в наявності.

Перші враження були обнадійливими: пензлики прийшли в стильному та якісному пакуванні, сам дизайн теж припав до душі — ніжний бежевий відтінок ручки, золоті деталі, на вигляд усе виглядало розкішно. Але з першим використанням з’явилися розчарування. Ворс виявився надзвичайно жорстким і, замість ніжного дотику, почав неприємно дряпати шкіру навколо очей.

Я вирішила дати пензликам шанс — вимила їх, сподіваючись, що вони стануть м'якшими. Але навіть після кількох місяців використання і регулярного миття ситуація не покращилась. Вони залишились такими ж жорсткими, і кожен раз під час макіяжу я відчувала дискомфорт. І хоча ручки пензликів зберегли свій вигляд і літери не стерлись, якість ворсу значно поступається тому, що я очікувала.

Хочу звернутися до Eveline: сподіваюсь, що в майбутньому бренд зможе створити пензлики, які не лише виглядатимуть стильно, але й забезпечуватимуть комфорт та м’якість при нанесенні макіяжу. Я готова платити більше, але за якість, яка відповідає стандартам, які ви встановили з іншими продуктами.

А ви, друзі, хто вже користувався цими пензликами, що скажете? Можливо, у вас інший досвід?

Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...
Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...
Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...
Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...
Несподіване розчарування: пензлики Eveline, яких я так чекала...