Anastasiiacurlypro

Розпаковка покупок

Розпаковка покупок

Розпаковка нових засобів для догляду.

1.Ще одні парфуми Police. Я уже маю такі з назвою jungle і я від них в захваті. Тож тепер у мене є ще один череп. Аромат у них був дуже солодкий, але не навʼязливий і приємний, я якраз хотіла такий на осінь.

2.Маска Loreal elseve без силіконів. Давно хотіла її спробувати і мені зараз якраз потрібні класичні засоби для розплутування волосся.

3.Ще один легкий кондиціонер без силіконів. Беру його постійно бо він мені розплутує волосся. Вау ефекта від нього не варто очікувати, але за таку ціну він у мене постійно є.

4.Лівін від Garnier fructis. Це дуже легкий крем без силіконів. Так як зараз я маю один лівін трохи важчіший, з кокосовою олією, то на заміну йому мені треба було щось легке. У нього крутий аромат і текстура для кучерей підходяща, але тільки для тонких.

5.Пілінг для шкіри голови від Dr.Forhair. Я мала пробничок і залишилась у захваті. У нього неймовірний аромат і прикольна текстура. Тому вирішила взяти більший обʼєм.

6.Гель для вмивання Round lab. Давно хотіла спробувати щось цього бренду і мені якраз потрібна мʼяка умивалка.

Розпаковка покупок
Розпаковка покупок
Розпаковка покупок
Розпаковка покупок
Розпаковка покупок
Розпаковка покупок
Розпаковка покупок