Олена В

Шампунь проти випадання волосся Kesh King

Шампунь проти випадання волосся Kesh King
Шампунь проти випадання волосся Kesh King
Шампунь проти випадання волосся Kesh King

Отримала пробничок в подарунок до замовлення.

Про бренд Emami Kesh King раніше не чула. Це індійський бренд, який створює продукцію на основі традиційних аюрведичних рецептів.

Emami не містить парабенів та агресивних хімікатів. Цю косметику не тестують на тваринах. Лише трав'яні склади.

Шампунь містить алое вера та екстракти 21 трав. Виробник обіцяє, що засіб зменшує ламкість і випадіння, робить волосся шовковистим, сильним і блискучим.

Звичайно з пробника важко зрозуміти якість шампуня. Мені його навіть не вистачило щоб добре промити корені волосся двічі, бо він абсолютно не пінився (це видно на третьому фото).

Аромат: дуже інтенсивний аромат настояних трав. Мені сподобався. Дуже пряний, але не набридливий. Мені відчувалась добре кропива. Після змиття аромат пропадає.

Колір: смарагдовий, трошки перламутровий.

Консистенція: середньої густоти. Розхід скоріш за все буде середній чи трошки вище середнього.

Він погано милеться і не пінеться. Я такі шампуні не дуже люблю. Люблю щоб було багато піни.

Склад: Ghritkumari / Aloe Barbadensis Lf., Lodhra/Symplocos Racemosa St.Bk, Haritaki / Terminalia Chebula Fr., Bibhitika/ Terminalia Belerica Fr. 51.50 Mg, Tulasi/Ocimum Sanctum Wh.Pl 15.45 Mg, Shikakai/Acacia Concinna Pod., Bhringraja/Eclipta Alba (Wh.Pl), Brahmi/Bacopa Monnieri Wh.Pl, Manistharubia Cordifolia Rt. Jatamansi/Nardostachys Jatamansi Rz, Badari/Zzyphus Mauritiana Lf., Henna / Lawsonia Inermis Lf., Nag Kesar/Mesua Ferrea Fl, Nagarmotha/Cyperus Rotundus Rz, Methi Trigonella Foenum Graecum Sd., Manduk Tribulus Terrestris Fr.- 10.30 Mg Each And Neem/Azadirachta Indica Lf. 11.33 Mg. Karanj Seed Oil/Pongamia Pinnata Seed Oil 1.03 Mg, Lemon Oil/ Citrus Limon Oil Tulasi Oil/Ocimum Basilicum Oil & Rosemary Oil / Rosmarinus Officinalis Leaf Oil 0.01 Mg Each. Excipients: Base Qs. Preservatives: Dmdm Hydantoin, Methylisothiazolinone. Colour: Brilliant Blue Fcf (And) Tartrazine.

Склад натуральний наче.

З мінусів:

Цей шампунь у мене з першого використання викликав дикий свербіж шкіри голови. І тьмяність волосся біля коренів. Тому продовжувати знайомство саме з цим шампунем не планую.

Але у бренда є цікава олійка. Можливо когось із вас зацікавить.

Дякую за увагу.🤗