Anastasiiacurlypro

Як я використовую цей дешевий спрей-кондиціонер?

Як я використовую цей дешевий спрей-кондиціонер?

Нагадую, що у мене тонке склоподібне кучеряве волосся.

Це уже моя четверта баночка цього засобу, але я не використовую його в соло. Зараз розповім для чого цей спрей мені взагалі.

На цей спрей я наткнулась випадково, коли шукала засоби з протеїнами, адже кучерям загалом подобаються протеїни.

Тут загалом гарний, простий склад, протеїни, відсутність силіконів і нічого зайвого. Сам кондиціонер дуууже класно пахне цитрусами і зручний дозатор який у мене ніколи не ламався і видавав продукт до останнього.

Спочатку я використовувала його в соло, але розуміла, що кучері потім заплутуються і їм не вистачає зволоження і підкреслення завитка. Так як це дуже легкий продукт, я б сказала ароматна водичка з протеїнами, то я почала його використовувати з іншими продуктами і наслаювала.

Як я використовую цей дешевий спрей-кондиціонер?

Після миття голови я пшикаю цим спреєм після чого жамкаю волосся і наношу наступний лівін, але також легкий (наприклад зелений garnier fructis). Виходить так що в комбо він працює чудово, бо тут є протеїни, а в наступному засобі зволожуючі компоненти або інші. Тим самим завиток підкреслюється, формується, волосся не склеюється(але не потрібно наносити по 20 пшиків, досить 3-4).

В соло цього Продукту буде замало навіть на тонкому волоссі, а в поєднанні з іншим - виходять гарні підкреслені кучері.