alena.rosee

Розкішний догляд | Joko Blend

Розкішний догляд | Joko Blend

Ці новинки трошки посунули з моїх бьюті полочок фаворитів , тепер хочется користуватись саме парфумованими дуетами , це так зручно, тим паче якість люксова, тому розповідаю про Рожевий Vanilla Blossom 💕

Розкішний догляд | Joko Blend

Гель для душу 🫧

💕Пакування: стильне та сучасне , пластик напів матовий, нічого зайвого, гарний шрифт на етикетці мені дуже подобається .

💕Консистенція: прозорий середньої густоти , піниться добре

💕Запах:

Піраміда аромату вказана на флаконі:

🔸Кокос, Ваніль

🔸Кашемір, Боби тонка

🔸Амбра , Мускус , Сандал

Я чую трошки інші нотки, де вони просто неймовірно ароматні та смачні, мені пахне деревно-ванільно, з фруктовими акцентами , кокосу не чую зовсїм (воно то добре, бо не люблю кокосові аромати). Аромат люксових парфумів по типу YSL або Rabanne. Мені дуже подобається , засіб ароматний , але не набридає .

🌿Активні компоненти: алантоін , пантенол та кокосова олія - для делікатного та м'якого очищення , взагалі гарний склад , немає агресивних ПАВ.

✨Ефект: гель піниться досить добре, пінка м'яка та ніжна , залишає після себе чудовий аромат, солодкуватий , але делікатний.

Що важливо для мене, засіб не сушить шкіру, він ефективно очищує без будь-якого вимивання до скрипу. По якості гель навіть краще за люкс подібні засоби для миття шкіри .

А з лосьйоном - просто неймовірний дует , про нього далі 🫧

Лосьон для тіла 🫧

По пакуванню та запаху тут аналогія з гелем ✨

💕Пакування: стильне та сучасне , пластик напів матовий, нічого зайвого, гарний шрифт на етикетці, зручний дозатор , користуватись дійсно зручно.

💕Консистенція: легкий кремообразний лосьон

💕Запах:

Єдина відмінність з гелем: тут аромат має більш кремові акорди , є нотка ванільного крему.

Піраміда аромату:

🔸Кокос, Ваніль

🔸Кашемір, Боби тонка

🔸Амбра , Мускус , Сандал

Я чую трошки інші нотки, де вони просто неймовірно ароматні та смачні, мені пахне деревно-ванільно, з фруктовими акцентами , кокосу не чую зовсїм (воно то добре, бо не люблю кокосові аромати). Аромат люксових парфумів по типу YSL або Rabanne. Мені дуже подобається , засіб ароматний , але не набридає .

🌿Активні компоненти: Екстакт орхідеї та квіточОк Моної, пантенол та кокосова олія - для ніжного кремового зволоження шкіри 🫧

✨Ефект:

лосьон просто ідеально наносится та розподіляєтся по шкірі , він досить легкий , тому вже за хвилину вбирається , не залишаючи нв липкості , ні жирності.

Ідеально і на день , і на вечір.

Після використання засобу , шкІра має достатньо зволоження та спокусливий аромат 💕

Запах ніжний, але залишається на шкірі деякий час.

Для мене саме цей парфумерний доглядовий дует універсал , і на ранок, і на вечір , аромат неперевершений та додає гарного настрою 💕