OKazkova

Ефективне очищення з корисностями на додачу

Ефективне очищення з корисностями на додачу

Продукція Meloni так вабила відгуками, що я вирішила теж спробувати її у своєму догляді. Почала із пілінгу для шкіри голови, який справив дуже позитивне враження. Тож я продовжила знайомство і придбала догляд із лінійки Hair Rescue. Цей допис про Зміцнювальний шампунь проти випадіння з ніацинамідом та пребіотиком.

Паковання. Непрозора пластикова пляшечка об’ємом 450 мл зі стильним дизайном і кришечкою фліп-топ. Бувають також пляшечки на 250 та 50 мл.

Склад шампуню не містить силіконів, парабенів та SLS. Детальніше про склад👇

  • За піноутворення відповідають м’які (Coco Glucoside) та відносно м’які (Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine) компоненти
  • Пробіотики Inulin та Alpha-Glucan Oligosaccharide сприяють зростанню корисної флори, чим покращують захисний бар’єр шкіри
  • Лимонна кислота регулює pH засобу та очищує шкіру голови
  • Ніацинамід покращує мікроциркуляцію, регулює роботу сальних залоз, має протизапальні властивості та сприяє зникненню лупи
  • Зволоження волосся та заспокоєння шкіри голови забезпечують гідролізований протеїн пшениці, пантенол, а також екстракти кропиви, імбиру, тисячолистника, лимонника, м’яти й шавлії
  • Ще шампунь містить регулятори в’язкості, емульгатори, розчинники та ароматні компоненти.

Консистенція, аромат. Шампунь прозорий, середньої густини. Як для шампуню без агресивних ПАР, він доволі добре піниться, особливо з другого разу. Має приємний, ніжний цитрусовий аромат. Є такий вітамін С у жувальних таблетках з апельниновим смаком, то мені аромат шампуню дуже ті смачні вітамінки нагадує😋

Враження та висновки. Шампунь з ніацинамідом та пребіотиком добре очищує волосся та шкіру голови. Дарує приємні відчуття в процесі миття, завдяки чудовому аромату. Не сушить, не викликав лупи, подразнень, свербежу. Впливу на частоту миття не помітила.

Чи здатен шампунь зміцнити волосся? Не знаю. Мені головне, щоб ефективно і делікатно очищував, і з цим завданням даний шампунь прекрасно справляється. Поєдную його з інтенсивною маскою з тієї ж серії та тішуся результатом🥰

Шампунь з ніацинамідом та пребіотиком - це добрий продукт за доступну вартість👍 Гадаю, він може бути гарним доповненням до інших засобів для зміцнення та росту волосся, разом зі здоровим харчуванням і БАДами.

Відгук про Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами від Meloni: https://club.makeup.com.ua/post/48339/

Дякую за увагу🫶