Anastasiiacurlypro

Новий кондиціонер в моєму арсеналі

Новий кондиціонер в моєму арсеналі

Цей кондиціонер на поличках магазинів я помітила ще давно, але руки дійшли до нього тільки зараз.

Кондиціонер з олією авокадо обіцяє живлення волосся, мʼякість, відновлення(але ми ж знаємо, що це маркетинг🤭). Розглянемо його детальніше.

У складі на початку гліцерин, потім олія авокадо і складники для помʼякшення волосся.

Аромат у кондиціонера специфічний, я читала, що багато кому пахне цитрусом, але мені він віддає оліями в якомусь індійському магазині, не знаю чому. Плюс він якийсь час тримається на волоссі. Текстура не супер рідка, але в не плотна, трохи нагадує кокосовий кондер від Tresemme. Я його використала на дуже заплутане волосся, але дива не вийшло. Він дуже погано його розплутував і тому довелось вилити багато засобу, але якщо немає жорсткого сплутання, то він впорається. Дуже сильно не сковзить, але з великою кількістю водички можна більш менш прочесати волосся.

Після миття голови я не помітила якогось мега живлення чи зволоження. Звичайний базовий кондиціонер, має місце бути, але я не повторю.

Новий кондиціонер в моєму арсеналі
Новий кондиціонер в моєму арсеналі
Новий кондиціонер в моєму арсеналі