Євгенія 👩

Заряд бадьорості та приємне зволоження)

Заряд бадьорості та приємне зволоження)
Заряд бадьорості та приємне зволоження)
Заряд бадьорості та приємне зволоження)

Всім привіт✌️

Останнім часом я сплю не більше 5 годин. Недосип дається взнаки: тьмяна шкіра і набряки під очима стали моїми постійними супутниками🥲. Повпливати на причини безсонних ночей я не можу, тому доводиться рятуватися масочками, щоб хоч якось збадьоритися.

Дуже доречно отримала у подарунок масочку з колагеном та гіалуроновою кислотою від українського бренду Spani).

* Зараз на makeup акція, за умови придбання 2-ох акційних товарів від бренду ця масочка йде у подарунок). Згодом розповім які ж 2 продукти я замовила).

А зараз більш детально про масочку👇

Маска упакована в герметичний саше-пакет з приємним, лаконічний дизайном.

Для зручності розкриття упаковки по краях пакету є спеціальні насічки. Відкривається легко, без зайвих зусиль.

Вага: 45 мл., але це не має великого значення, бо маска одноразова). Хоча, есенції в пакетику надто багато, її вистачить для ще одного нанесення, але вже без маски).

Як для одноразової масочки склад цілком хороший, виділяю найцікавіше:

  • Hyaluronic Acid (Гіалуронова кислота) - відома своїми зволожуючими властивостями, створює на поверхні шкіри захисний бар'єр.
  • Retinyl Palmitate (Ретиніл пальмітат) - форма вітаміну А, яка стимулює оновлення клітин, зменшує зморшки та покращує текстуру шкіри.
  • Hydrolyzed Collagen (Гідролізований колаген) - молекули колагену, які допомагають підвищити еластичність шкіри та зменшити зморшки.
  • Aloe Barbadensis Leaf (Екстракт алое вера) - заспокоює шкіру, зволожує, має протизапальні властивості.
  • Rosa Rugosa Leaf Extract (Екстракт листків морської троянди) - має антиоксидантні властивості, тонізує шкіру.

Маска не викликала в мене жодних алергічних реакцій, не спровокувала нових висипів та активної роботи сальних залоз.

Вона складається з двох частин, вони йдуть окремо у пакетику, я вперше бачу таке рішення):

1 частина - верх обличчя з накладками на очі.

2 частина - підборіддя.

  • Обидві частини маски виконані з целюлози, на дотик вони гідрогелеві, гладенькі у кольорі золота. Вони м'якенькі, еластичні та прохолодні). На масці є надсічки, щоб було комфортніше розподілити її на обличчі. Тут же хочу зазначити, що маска дуже ніжна та досить тоненька, з нею потрібно акуратно, особливо якщо дуже гострі нігті).
  • За розміром вона майже ідеально мені підійшла, форма лекала досить вдала, якщо порівнювати з корейськими "шедеврами"). Єдине, що вона трішки не дотягнулася до скроневої зони, але не критично.
  • У пакеті обидві частини маски були акуратно складені, знаходилися між двома підкладками. Підкладки перешкоджали склеюванню маски, легко знімалися, без особливих зусиль.
  • .Есенції в пакетику було дуже багато, вона прямо стікала з маски.
  • Вона рідка, прозора, на дотик як тонер. Консистенція не липка, не жирна та не олійна.
  • Аромат легкий, солодкувато-косметичний, не викликає жодного дискомфорту.

Я використовувала маску вранці, для посилення охолоджувального ефекту я попередньо потримала її в холодильнику, протягом 10 хвилин перед нанесенням.

  • Верхня частина маски щільно прилягала до шкіри, гарно розрівнювалася, без складочок та бульбашок, не сповзала. Накладки на очі - це приємний бонус, їх можна використовувати за бажанням. Для більшого комфорту я б радила використовувати накладки на очі в горизонтальному положенні, бо при активних рухах вони можуть сповзати.
  • Нижня частина була більше просочена есенцією, тому її було складніше укласти на шкіру, однак, коли есенція трохи ввібралася у шкіру, маска перестала сповзати і справді відчувалася, як "друга шкіра".
  • Я тримала маску близько 15 хвилин, вона давала дуже приємний охолоджувальний ефект та не викликала ніяких неприємних відчуттів.
  • Знімається дуже легко, залишаючи на шкірі трохи есенції, яку я прибирала серветкою, за порадою виробника.
  • Після маски шкіра почувається чудово, немає відчуття липкості, стягнутості, жирності та олійності, абсолютно комфортна та невагома.

Моя шкіра: комбінована, є лущення на крилах носа та точкові висипи.

Від одноразових масок ніколи не чекаю чогось надприродного, хочеться трошки тонізації, свіжості, легенького зволоження та вирівнювання тону, маска Spani впоралася з цими потребами:

  • Дала легке, базове зволоження.
  • Пом'якшила шкіру, зробила її більш гладкою та приємною на дотик.
  • Зняла ранкові набряки, освіжила та тонізувала шкіру.
  • Трохи вирівняла тон, шляхом освітлення.
  • Додала шкірі легкого, природного сяйва.
  • Не викликала жодних алергічних реакцій та не загострила висипання.

Мені сподобалася ця масочка, чудовий варіант для того, щоб збадьоритися вранці та привести свою шкіру до ладу після безсонної ночі).

Дякую за увагу💕