krutoguuz

БАЛЬЗАМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА СМІШНІ ГРОШІ

БАЛЬЗАМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА СМІШНІ ГРОШІ
БАЛЬЗАМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА СМІШНІ ГРОШІ

Я вас вже знайомила з шампунем від бренду https://club.makeup.com.ua/post/51616/ , а сьогодні прийшов час розповісти вам про кондиціонуючий бальзам «Зволоження та відновлення».

Це одна з новинок молодого українського бренда Soika. Натхненний унікальністю та силою жінок, він почав свій б'юті-шлях у 2022 році. Головним пріоритетом при створенні засобів є акцент на простих, безпечних складових та компонентах із доведеною ефективністю. Окрема увага надається сучасним, інноваційним технологіям для гарантованих результатів.

Особливості кондиціонувальному бальзаму для волосся «Зволоження та відновлення» Soika Hair Balm :

- для всіх типів волосся;
- на основі гідролатів арніки та гамамелісу ;
- із потужним вітамінним комплексом;
- без силіконів та парабенів;
- з легкою формулою, яка абсолютно не обтяжує пасма;
- з нейтральним рівнем ph 5.4, щоб не шкодити волоссю навіть при щоденному використанні;
- інтенсивно зволожує волосся та активно відновлює по всій довжині;
- надає гладкість і посилює природний блиск;
- допомагає впоратися з різними проблемами - від надмірної пухнастості і тьмяності до кінчиків, що січуться;
- дає помітний результат першого застосування.

Колір та текстра:

Сам кондиціонуючий бальзам білого кольору, кремово-гелевої текстури. Вона не є ні рідкою, ні занадто густою, ярказ ідеальна, для комфорного розприділення по волоссю.

Аромат:

Він дуже легенький, мені він приємний і майже не відчутний.

Що важливо?

  • моє волосся після нього слухняне
  • чудово розчісується та не плутається
  • волосся легко сушиться та вкладається

Загальні враження:

Бальзам на свої кошти чудово працює та не обтяжує волосся, а ще важливо що в нього зручний дозатор. Бо я не дуже люблю такі засоби з кришками фліп-флоп.

Мама приїджала в гості і скористалася ним і сказала, що їй теж такий треба. Тому він навіть отримав оцінку від моєї вередливої мамулі.

Тому сміливо можу рекомендувати вам!

Користувалися засобами від бренду Soika?

БАЛЬЗАМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА СМІШНІ ГРОШІ
БАЛЬЗАМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА СМІШНІ ГРОШІ