Lily♥️

Рум‘яна та пудра від PUPA

Рум‘яна та пудра від  PUPA
Рум‘яна та пудра від  PUPA

1. Компактні рум'яна з ефектом сяйва Pupa Extreme Blush Glow 100 Exotic Rose 4 г

Купувала рум'яна на Make up у 2021р. (правда ще за 250 грн) Мені вони сподобались. Насправді цей відтінок нагадує рум'яна Nars Orgazm, але як їх краща версія! Бо Nars мені не підійшли. А в Pupa дуже м’яка приємна текстура, стійкість протягом дня. В 1-у чергу мені сподобався дуже дизайн ( дівчатка такі дівчатка), приємно тримати в руках і в косметичці.

Рум’яна мають виражені блискітки та золоте мерехтіння, на обличчі виглядають дуже природньо. Люблю їх використовувати щодня) Не дивлячись на виражені блискітки дуже освіжають. Мають чудову пігментацію!

Однак, хочу зазначити , що за 500 грн) як зараз на сайті Make Up я би їх точно не купувала, бо вже за трішки вищу ціну можна вже і з люксу щось знайти.

Рум‘яна та пудра від  PUPA
Рум‘яна та пудра від  PUPA
Рум‘яна та пудра від  PUPA
Рум‘яна та пудра від  PUPA
Рум‘яна та пудра від  PUPA

2.Компактна запечена пудра для обличчя Pupa Luminys Silky Baked Face Powder 05 Amberlight, 9 г- це другий улюблений продукт, і час від часу повторуюю його доречі. Що приємно, що у Pupa якість щ часом не змінюється. Хоча доприкладу цю пудру я вперше спробувала ще в 2014 році)

Отже, якщо ти хочеш, щоб обличчя світилося природнім сяянням, а макіяж був натуральним та невагомим, тоді ця пудра тобі сподобається)

Пудра має такий собі ефект фото-шопу) реально гарно підсвічує шкіру, я ніколи чесно не використовую її самостійно, але для закріплення мейку набираю на пензлик, та легенько наношу на обличчя.

Рекомендую спробувати ці продукти❤️