Olivia

5 причин, чому вам потрібна підводка від Catrice!

5 причин, чому вам потрібна підводка від Catrice!
5 причин, чому вам потрібна підводка від Catrice!
5 причин, чому вам потрібна підводка від Catrice!

Без зайвих слів ось 5 причин, чому підводка Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt Liner Waterproof має вам сподобавитись:

  1. Перш за все, якщо вам подобаються підводки у формі фломастера - підводка Catrice саме для вас! Вона має фетровий накінечник, нею цілком можна зробити тонкий хвостик і загалом це найзручній форм-фактор особисто для мене. Стильна і зручна упаковка, до якої завжди тягнеться рука. Як показує практика, підводки-фломастери живуть у мене довше, хоч і використовую я їх активніше за інші види підводок.
  2. Друга причина - це ідеальне покриття, щільне, не напівпрозоре. За потреби, ви можете нашарувати стрілочку, і попередній шар не буде кришитися чи сипатися.
  3. Колір - ідеальний чорний, без глянцевого блиску. Перфекто!
  4. Відмінна стійкість впродовж дня. Я не хвилююсь, що підводка сповзе чи відіб'ється на верхній повіці. Але якщо використовуєте сонцезахист або маєте жирну шкіру, все одно краще добре припудрити область наколо очей.
  5. Бренд не тестує косметику на тваринах, що дійсно дуже важливо.
  6. І бонусна 6-та причина - це ціна. Я придбала підводку за 118 грн і ні про що не шкодую)))

Ось такий досвід маю від використання цього продукту. Попередньо також користувалась підводкою від Lamel, допис про неї за посиланням: https://club.makeup.com.ua/post/32164/.

У коментарях напишіть, будь ласка, про вашу улюблену підводку, буде цікаво почитати. Дякую, що зазирнули в цей мініогляд. Па-па!

5 причин, чому вам потрібна підводка від Catrice!
5 причин, чому вам потрібна підводка від Catrice!