Kristina S

Аромат цієї осені Passion Buenos Aires Avenue Des Parfums

Аромат цієї осені Passion Buenos Aires Avenue Des Parfums
Аромат цієї осені Passion Buenos Aires Avenue Des Parfums

Назва вже дає підказку - пристрасний,солодкий,теплий, східний,духмяний - усе про цей аромат.
Мені здається,що можна оп'яніти від нього)

Аромат цієї осені Passion Buenos Aires Avenue Des Parfums

На Avenue Des Parfums я звернула увагу завдяки відгукам дівчат тут. Поблукавши на сайті у мене розбіглися очі. Великий вибір ароматів і хочеться спробувати усі. Мені подобаються найбільше солодкі,гурманські,тому вирішила обирати із цієї категорії. Тим паче наближалася осінь і хотілося затишного аромату.


Після довгих роздумів я вирішила - Passion Buenos Aires і знаєте,задоволена на 200% 🤤

Скляний флакон 50 мл. поміщений у картонну видвижну коробку. Поверх має захисну плівку.


Дизайн мінімалістичний, гармонійний.
На флаконі наліпка виглядає вишукано.
Кришка щільно сидить на дозаторі. Навіть доводиться додавати зусиль аби відкрити та закрити.


Розпилювач працює відмінно. Видає мілкодисперсну хмару насолоди.
Якщо потрібно небагато,можна зробити пів натиснення.

Осінь. Прохолодний вітер. Довга алея парку. Спочатку похмуро,а невдовзі пробивається сонце. Комфортне пальто, легкий шарф. Під ногами опале листя. Жовте,помаранчеве,коричневе. Ви гуляєте неквапливо. Поряд кохана людина. Це побачення. Відчувається тепло і настрій піднесений. На душі спокій і Ви щасливі. Аж ось чується смачний аромат ванільних булочок із корицею. Ви заходите у кав'ярню і замовляєте ароматну випічку. Відчувається солодке праліне.
Вечір. Два білети на дегустацію коньяку. Цікава екскурсія. Міні-фільм про створення. Перший ковток. Вас огортає теплом. Другий екземпляр. Легке оп'яніння. Піднесений настрій.

Аромат,який хочеться вдихати. На початку п'янка нота алкоголю. Швидко її наздоганяє східний мотив. Пряна кориця огортає і навіює атмосферу затишку. Разом із нею звучать деревні ноти і солодка ваніль. Аромат тягнеться як мед.


Початкова нота : коньяк.
Нота серця: кориця,боби тонка,дуб.
Кінцева нота: ваніль,праліне,сандал.

Аромат схожий за настроєм - Kilian Paris Angels' Share.

Перші години я добре відчуваю його на собі. На тілі тримається близько 5-6 годин,поступово стаючи близьким до шкіри. На одязі я відчуваю до прання.

Я пробувала цей аромат і в +25 і у +15. Подобається він мені у будь який час. Проте все ж активно почну користуватися після зниження температури.
Я у захваті від цього солодкого,східного поєднання.