Missmili

На що здатні мʼякі бігуді

На що здатні мʼякі бігуді

Я оце собі так подумала, та й надумала: годі вже натягувати на голову шкарпетки – час придбати спеціальні бігуді для укладки!

Допис про те, як я роблю укладку шкарпетками у стилі «Дайсон», знайдете тут:

https://club.makeup.com.ua/post/38084/

Так от, придбала я ці чудо-бігуді на відомому китайському сайті. Взяла за монети – вартували десь 35-40 гривень за три тканинні бігудюшки. До речі, в них ще й кріплення є, тож усе продумано.

Укладку з ними може зробити навіть початківець, а результат – просто “вау”, наче щойно з нормального такого салону.

На що здатні мʼякі бігуді

На мою густину волосся вистачає двох бігудюшок… Але я лінива, тому закручую тільки одну.

Спосіб простий: розчешіть сухе волосся, можете чимось фіксуючим напшикати або пінкою намазати. Потім нахиляєте голову вниз, щоб усе волосся опинилося попереду, аж на обличчі. Розділіть копицю на дві чи три горизонтальні секції і закручуйте туго ДО ОБЛИЧЧЯ! Це важливо, бо тоді локони будуть красиво спадати від обличчя. Закрутили? Тепер – спатоньки.

Краще робити це на ніч: чим довше тримаєте, тим краще. Спати не те щоб супер зручно, але якщо ви з тих, хто пережив залізні бігуді, то тканинні здадуться вам справжнім раєм. Якщо закручувати лише одну бігудюшку, то спати взагалі нормально і навіть комфортно.

А зранку всю цю красу розплітаємо й отримуємо компліменти! Перший комплімент – від себе! Це важливо ;)