Alyona Fedyk

Люкс чи мас-маркет? Ніколи не здогадаєтесь, що на моїх губах:)

Люкс чи мас-маркет? Ніколи не здогадаєтесь, що на моїх губах:)
Люкс чи мас-маркет? Ніколи не здогадаєтесь, що на моїх губах:)

Я обрала одразу два відтінки, які можна “носити” щодня: 603 та 606.

  • 603 здавався мені більш нюдовим. Приємний колір з персиковим відтінком, доволі стриманий варіант на кожен день. Однак я люблю більш бліді, кремові пігменти, чистий нюд, як я його називаю. Цей відтінок зробить губки насиченими та яскравими.
  • 606. Цей колір личить мені більше:) Пильні рожеві відтінки завжди були в моїй колекції помад, тому тут я не промахнулась. Рожевий, стриманий, холодний – користуюсь з задоволенням.
Люкс чи мас-маркет? Ніколи не здогадаєтесь, що на моїх губах:)

Звичайно, очікувати суперстійкості від сатинових помад, та ще й за таку ціну, не варто. Максимально лайтовий варіант, однак в нашому випадку це, можливо, і плюс. Помада не в’їдається в шкіру. Вона створює невагоме покриття. Тут без перебільшень: дуже-дуже комфортний фініш, зволожувальний та глянцевий.

Коли знімаєш кришку, бачиш напівматовий стік. Та достатньо просто легко провести ним по губам, і ти відчуваєш повітряну текстуру. Помада доволі насичена, тому навіть не доводиться її нашаровувати. Вона наче тане на губах, залишаючи приємний блиск. До речі, я не використовувала контурний олівець: по-перше, стік дозволяє нанести помаду чітко та точно, по-друге, вона нікуди не розтечеться. І в тріщинки не провалюється…

Вона абсолютно не сушить шкіру губ, та ви й самі бачите, як вона лягає. Ніяких смужок та нерівного покриття. Як на мене, бездоганно.

Якби дизайн помад Laboratoire Professionnel Sensation був схожим на щось люксове, то я б не змогла відрізнити цей засіб від більш дорогого варіанту. Стійкість трішки програє, а також немає якогось приємного аромату, який все ж таки присутній у люксових помадах. LP – це 100% Fragrance Free:) Все решта – на висоті. Якість чудова! Відтінки приємні. Текстура – повітряна та легка. Черговий гідний продукт від українського виробника.