Готовий догляд для комбінованої шкіри

Готовий догляд для комбінованої шкіри
Готовий догляд для комбінованої шкіри

Цією схемою я користуюся вже більше місяця після консультації з косметологом(вона надала мені достатньо великий вибір різних засобів, з яких я вже собі обирала конкретну фірму та продукт), і можу сказати що вона достатньо дієва, я мала акне та закриті комедони, і зараз вийшла в період чистки, але бачу що з кожним днем шкіра нарешті стає все кращою

Отже, як проходить мій ранковий догляд:

1) Гель Bueno Pure Moonlight Rose Floral Cleanser або Heimish All Clean Green Foam pH 5.5
2) Тонер від Q+A з ніацинамідом або з зеленим чаєм
3) Сироватка Q+A Zinc PCA Facial Serum
4) закриваю це все санскріном Medi-Peel Active Silky Sun Cream SPF50+ /PA+++

Вечірній догляд:
1) Неважливо чи використовувала макіяж чи ні, спершу – двоетапне очищення. Зараз використовую Eyenlip VC-Control Cleansing Oil, але вона мене не дуже вразила, тож чекаю коли до мене приїде гідрофільна олія від Purito
2) Одна з ранкових умивачок або, якщо в цей день немає азелаїнової кислоти, використовую Q+A Apple AHA Exfoliating Gel
3) Один з ранкових тонерів на вибір(якщо ввечері використовую умивачку з кислотами Apple AHA, то тонік з ніацинамідом не використовую)
4) Чергую або Micro Tea Powder Cleanser від Medi-Peel, або азелаїнову кислоту від Q+A
5) Захисний крем для обличчя з керамідами Q+A та Eye Hyaluronic Volumy Eye Cream Medi-Peel

Додатково точково на висипання я використовую Угресол