alena.rosee

Звабливі та ароматні | Joko Blend

Звабливі та ароматні | Joko Blend

Продовжую знайомсво з цією чудовою парфумерною новинкою у вигляді гелів та лосьонів , сьогодні про дійсно звабливий аромат Oud Rosewood 🌹

про рожеві читай тут :

https://club.makeup.com.ua/post/51495/

Всі засоби різних ароматів ідентичні між собою по властивостям , змінюється тільки парфумерний настрій та натуральний екстакт в залежності від аромату✨

Гель для душу 🫧

💜Пакування: стильне та сучасне , пластик напів матовий, нічого зайвого, гарний шрифт на етикетці мені дуже подобається . Я б дизайнерам премію б дала за такий чудовий дизайн 🤩

💜Консистенція: прозорий середньої густоти , піниться добре, пінка м'яка .

💜Запах:

Піраміда аромату вказана на флаконі:

🔸Перчик, Шафран , Троянда

🔸 Уд, Пачулі, Карамель

🔸 Ваніль, Амбра

Цей кокотлевий аромат я уявляю або в вечірньому догляді або перед побаченням 🤩 деревні нотки переплітаються з пряною трояндою , додають аромату справжній лоск, я ще іноді чую вишневі кісточки, я думаю це так проявляється шафран.

Витончений , такий аромат додає розкішних настроїв одразу ☺️

.

🌿Активні компоненти: алантоін , пантенол та екстакт дамаської троянди - для делікатного та м'якого очищення , взагалі гарний склад , немає агресивних ПАВ.

✨Ефект: гель піниться досить добре, пінка м'яка та ніжна , залишає після себе чудовий аромат, трошки пряний, але дуже приємний та звабливий .

Засіб взагалі ! не сушить шкіру, він ефективно очищує без будь-якого вимивання до скрипу.

По якості гель навіть краще за люкс подібні засоби для миття шкіри .

Лосьон для тіла 💜

По пакуванню та запаху тут аналогія з гелем ✨

💕Пакування: стильне та сучасне , пластик напів матовий, нічого зайвого, гарний шрифт на етикетці, зручний дозатор який видає нормальну порцію лосьону , користуватись дійсно зручно.

💕Консистенція: легкий кремообразний лосьон

💕Запах:

Піраміда аромату вказана на флаконі:

🔸Перчик, Шафран , Троянда

🔸 Уд, Пачулі, Карамель

🔸 Ваніль, Амбра

Цей кокотлевий аромат я уявляю або в вечірньому догляді або перед побаченням 🤩 деревні нотки переплітаються з пряною трояндою , додають аромату справжній лоск, я ще іноді чую вишневі кісточки, я думаю це так проявляється шафран.

Витончений , такий аромат додає розкішних настроїв одразу 😉

🌿Активні компоненти: Екстакт орхідеї та квіток Моної, пантенол та кокосова олія - для ніжного та невагомого зволоження шкіри 💦

✨Ефект:

засіб просто ідеально наносится та розподіляєтся по шкірі , він досить легкий , тому вже за хвилину вбирається , не залишаючи ні липкості , ні жирності.

Ідеально і на день , і на вечір. Та на міц смак аромат асе ж таки вечірній )

Невагома , аое ефективна формула чудово зволожує шкіру , додаючи легкі трояндово - деревні ароматні акорди.

Після використання засобу , шкІра має достатньо зволоження та спокусливий аромат 💕