M O N D ✨️

Маска для волосся, якій я готова співати оди

Маска для волосся, якій я готова співати оди

На маску "Папайя" я не покладала особливих надій, адже бананова версія з серії HairFood дала мені середній результат (про неї тут: https://club.makeup.com.ua/post/35345/ ). Це була спонтанна покупка: вибір у місті обмежений, а маска потрібна була термінова.

Як бачите, це вже відновлена формула та дизайн. Пакування яскраве і соковите. Особливо подобається форма баночки, з неї легко діставати засіб.

Ціна у межах 200-250грн.

Об'єм: 390ml

Як для натурального засобу (97%) це дуже доступно.

Склад налічує рослинні олії, екстакти та активні компоненти:

  • Олія соєва, ши, соняшникова
  • Вітаміни С, Е, F
  • Омега 6,9
  • Жирні кислоти
  • Екстракт папайї

Чому саме папайя? - Бо вона: зупиняє випадання, сприяє росту волосся, дарує блиск, живить коріння.

Компоненти направлені на зволоження, кондиціонування, відлущувальну, заспокійливу, антиоксидантну дію. Можуть надавати волоссю блиск та розгладжувати його. Здебільшого гарний склад для волосся і навіть для шкіри .

Маска для волосся, якій я готова співати оди
Маска для волосся, якій я готова співати оди
Маска для волосся, якій я готова співати оди
Маска для волосся, якій я готова співати оди
Маска для волосся, якій я готова співати оди

Аромат маски добре вираженний. Нагадує екзотичні фрукти з кремом. Якщо порівнювати з ароматом Бананової маски, цей мені сподобався більше і не набридає.

Текстура жирненька, ніжна. Витрата невелика. Відразу при нанесені відчувається як вона насичує волосся.

Нам пропонують 3 способи застосування:

  • бальзам: нанести на вологе волосся довжини, змити
  • маска: нанести на вологе волосся довжини на 3хв, змити
  • незмивний догляд: нанести на довжину і кінчики сухого або вологого волосся.

Звісно, я спробувала усі методи.

Як бальзам можна використовувати, але у мене сухе волосся і маска не встигає повноцінно зволожити його, якщо відразу змити. А от як лівін мені не сподобався взагалі: на дотик відчувається плівка на волоссі і сильно обтяжує.

Для мене оптимальний варіант: нанести на 3-7хв на вологе волосся і змити. А для інтенсивного відновлення тримаю маску 30хв під теплою шапочкою.

З першого використання дія не помітна, але досить скоро можна оцінити результат. Волосся добре зволожується і легше вкладається з цією маскою. На фото - просто сушила феном, майже не вкладаючи волосся. На дотик пасма розсипчасті, м'які і ніжні. Це зберігається до наступного миття голови. Не від кожної маски можу отримати хоч якийся помітний результат. А тут він є. І це без силіконів.

Тож, маски HairFood Mask треба пробувати. Для кожного волосся якась з нимх може стати справжнім скарбом (а може, й усі). Ще хочу спробувати маску з Кавуном і порівняти вже три.

Красуні, порадьте будь-ласка улюблену олійку для волосся. Буду дуже вдячна ♥

___________

Garnier Fructis HairFood Mask