Darina🦉

Пінний пілінг для шкіри голови з молочною кислотою "М'яке очищення та зволоження"

Пінний пілінг для шкіри голови з молочною кислотою "М'яке очищення та зволоження"

Я дуже люблю бренд Soika PRO, саме за дієвість та бюджетність засобів. Пінний пілінг, це насправді знахідка. І він в мене на повторі. На цей раз це - Пінний пілінг для шкіри голови з молочною кислотою "М'яке очищення та зволоження".

Попередній був, і ще є (його відібрав чоловік) - Пілінг пінний для шкіри голови з саліциловою кислотою "Глибоке очищищення та оновлення" Soika PRO, допис та враження від нього - https://club.makeup.com.ua/post/43135/

Переваги та склад від виробника:

Косметичний засіб поєднує одразу кілька потужних функцій: від антибактеріального ефекту до зміцнення та живлення волосся. Головний компонент — молочна кислота, яка м'яко ексфоліює шкіру голови, видаляючи ороговілі клітини, та зволожує її. Також продукт містить саліцилову кислоту, аргінін, бетаїн, ніацинамід та ментиллактат. Вони забезпечують заспокійливу дію, борються з подразненнями та сухістю і роблять волосся еластичним та блискучим.

Особливості пінного пілінгу «М'яке очищення та зволоження» від Soika PRO:

- глибоко очищає пори;
- активізує кровообіг та сприяє росту здорового волосся;
- аргінін стимулює синтез колагену, покращує захисні функції епідермісу;
- бетаїн та ніацинамід живлять шкіру голови та зміцнюють волосся;
- трегалоза, папаїн і кофеїн запобігають сухості і появі лупи;
- забезпечує тривале відчуття свіжості;
- має приємний аромат;
- регулює вироблення себуму;
- пінна консистенція продукту дозволяє рівномірно розподілити засіб по всій поверхні шкіри;
- не залишає липкого або жирного відчуття.

Склад:

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Decyl Glucoside, Cocamide DEA, Polysorbate 20, Lactic acid, Tartaric Acid, Ascorbic Acid, Glycerin, Arginine, Betaine, Niacinamide, Trehalose, Papaine, Caffeine, Parfum, Menthyl lactate, Methylclorisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 15985, C.I.Acid Red 52.

Пілінг представлен в зручному пакуванні, нагадує класичну пінку для вмивання шкіри обличчя.

Щільний прозорий пластиковий флакон. Гарно працюючий дозатор (піноутворювач). Дуже зручно ним користуватися. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 150 мл. Для мене це топовий формат.

Текстура - ніжна, пишна піна на виході, в пляшечці, це на вигляд звичайна водичка прозоро кольору, з помаранчевим відтінком. Дуже приємна текстура, як для пілінгу шкіри голови, вона гарно наноситься, та розподіляється, нічого не стікає.

Аромат - це кисло-солодкий аромат, мені приємний.

Пінний пілінг для шкіри голови з молочною кислотою "М'яке очищення та зволоження"
Пінний пілінг для шкіри голови з молочною кислотою "М'яке очищення та зволоження"

Я використовую на чисту шкіру голову, після миття шампунем. Тримаю 10 хвилин, роблячи легкий масаж. Використовую 1 раз на тиждень.

Дуже глибоко, але делікатно очіщує шкіру. Одразу відчуття чистоти та свіжості.

Цей пілінг трохи слабший за попередний, тому він для мене, чоловік в захваті від пілінгу з саліциловою кислотою "Глибоке очищищення та оновлення", він круто працює та відстрочує миття голови. Він був ідеальним і мені на літо.

Наразі обераю цей, полегше, але результат, а ні трохи не гірше:

це чиста шкіра

невеликий об'єм, чому я дуже рада, бо в мене його зовсім не має

розсипчасте та м'яке волосся

зволожена шкіра голови

крутий та зручний формат

після вікористання, відстрочує миття голови на день.

Для мене це супер знахідка, яка завжди є на моїх поличках!

❤️