V-R-O-D-L-Y-V-A

LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain

LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain

Привіт Makeupclub 🖤

💜 Дизайн флакона. Візуал дуже подобається 😍 Приваблива фуксія. Поєднання матового скла та матового пластику дуже комфортно в руках.

💜 Розмір флакона: 8,7*2 см.

💜 Об'єм продукту: 4 г.

💜 Мої кольори: 402 - FROST ROSE, 407 - WINE RED, 408 - PASSION PINK.

💜 Текстура: кремова.

💜 Запах: теплий ванільний. 407 пахне інтенсивніше з усіх трьох, 402 трохи слабше, а 408 злегка.

💜 Смаку немає.

💔 Стійкість: до першого напою чи перекусу Помада може злазити з губ дрібними частинками, так і по слизовій оболонці. Після їжи, особливо жирної, є необхідність оновити.

💜 Ефект: матовий.

💜 Почуття на устах: в цілому комфортне, губи не стягує. Але якщо нанести багато продукту, то бажання змити якнайшвидше посилюється з кожним рухом губ. Такий тип помад потрібно вміти правильно наносити 🤔 (далі я підкажу як це правильно робити). Але в любому випадку вона сушить губи. Не липка порівняно з Maybelline New York SuperStay Matte Ink Liquid Lipstick.

💜 Демакіяж: двофазка, міцелярка не бере.

Інші особливості:

💜 соковиті відтінки в колекції, від яких неможливо відірвати очей;

💜 повне перекриття кольору губ в один шар;

💜 без плям та смуг;

💜 гарний фініш і гладенькі губи, якщо не багато продукту на губах, інакше підкреслює складочки;

💔 куточки губ можуть попливти, якщо наносити без олівця або не закріплювати контур куточків пудрою;

💔 за розмірами аплікатор зручний, але він ворсистий і для мене тим незручний, тому що не можу з ним рівно промалювати контур губ;

💔 комфортне нанесення, але неприємне підсіхання та стягування;

💔 при розмові може тріскатися та утворювати дірочки, особливо тим, у кого не зволожені губи перед нанесенням помади;

💜 губи не пересушуються після помади, що мене дуже здивувало.

*💜 - ок;

**💔 - не ок.

LAMEL Posh Matte Liquid Lip Stain

По відтінку на аплікаторі я подумала що це буде мій улюблений коричневий відтінок, але я пас, за всієї моєї любові до мертвих відтінків, такі рожеві з пилом я терпіти не можу.

Теплий червоний не мій колір, але він найбільше мені зайшов за настроєм, хоча моєму альтер-его подобається темніші, кольори венозної крові 😈

Непоганий холодний рожевий, але я взагалі таке не ношу. Але точно можу сказати, що цей відтінок додає пару скілів до жіночності.

При нанесенні відтінки яскравіші та світліші, ніж після підсихання на губах. Після помада набуває приглушених тонів і для мене вони стають менш привабливими. Хоча червона все одно сексі.

Якщо ви шукаєте відповідні олівці для губ під ці помади, то олівці від LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner 410 і 411 не підходять за відтінками.

410 відтінок капучіно/ відтінок молочного шоколаду, занадто світлий для неї, в той момент, коли помада 402 капуцинова, колір темний холодний бежево-рожевий.

411 теплий світлий червоний, а помада 407 темна червона.

Огляд на олівці тут https://club.makeup.com.ua/post/32715/

Усі відтінки помад були надіслані на затест від MakeupClub. І всі відтінки, на жаль, не потрапили у моє серце 💔

Матова помада для мене складний продукт у косметичці, тому користуюся їй рідко. Головне не напортачити, інакше ризикую втратити настрій. І для мене найкращий спосіб нанести її пензлем або спонжиком, рухами, що притоптують. Так помада потрапляє на всі складочки губ, не залишаючи після себе гладкий натягнутий шар, який згодом тріскається.

Дякую що заглянула, будь вродливою, лови пурпурне серце 💜