Ta_nyaaaaaaa

Аромат цієї осені у гелі для душу та лосьйоні - ДУЖЕ затишний!

Аромат цієї осені у гелі для душу та лосьйоні - ДУЖЕ затишний!
Аромат цієї осені у гелі для душу та лосьйоні - ДУЖЕ затишний!
Аромат цієї осені у гелі для душу та лосьйоні - ДУЖЕ затишний!
Аромат цієї осені у гелі для душу та лосьйоні - ДУЖЕ затишний!

М‘яке очищення гелю і ніжне зволоження від лосьйону. Розкішне комбо осені 2024 🤤 Аромат дійсно нагадує нішеві парфуми, він настііільки теплий, затишний і вайбовий.

Аромат цієї осені у гелі для душу та лосьйоні - ДУЖЕ затишний!

Пляшечка з гелем оформлена у неймовірно гарних фіолетових тонах з чорною кришечкою, що закривається «фліп-топ».

Об‘єм складає 250 мл.

Що особливо подобається, так це те, що склад гелю містить не лише очисники, а й доглядові компоненти, які будуть зволожувати і відновлювати шкіру - пантенол, алантоїн, екстракт даманської троянди.

Гель доволі рідкий і прозорий, однак класно піниться.

Про аромат хочеться говорити багато, бо він, наче нішеві парфуми, такий багатогранний і цікавий. У ньому і незначна гострота перцю, і загадкова деревинність східної спрямованості, і розігріта амброва карамель. До речі, троянда тут теж доволі виражена і, хоч я її не дуже люблю в ароматах, тут вона підкорила ольфакторні рецептори.

Саме на осінь і на зиму цей аромат розкішний, максимально доречний.

Щодо очищення, то воно дійсно дуже ніжне, делікатне. Я від нього просто у захваті. Густа піна, приємний, небанальний, багатогранний аромат, який ще й залишається на шкірі - ну ідеал.

Шкіра після гелю дійсно зволожена, водночас гарно очищена.

Дизайн лосьйону такий же. Наскільки я в захваті від лілових тонів, скруглених кутів 😍

Об‘єм також не відрізняється - 250 мл.

Тут же маємо потужні зволожуючі, відновлюючі, пом‘якшуючі компоненти: олію кокоса, пантенол, екстракти квітів.

Текстура легка, майже невагома. Моєю шкірою поглинається практично миттєво. Дійсно схоже на лосьйон, молочко, такого ж білого кольору.

Ох, а аромат… здається більш насиченим, ніж у гелю. Димний уд, ніжна троянда, вся та ж тепла амброва карамель, приправлені тендітною ваніллю. Тепло, по східному, смачно.

❗️ На тілі аромат затримується до 5-6 годин, а це значно більше за інші аромати парфумованих гелів і лосьйонів, що вийшли (на мені, звісно ж). Можливо і через це він заслуговує на особливу прихильність 🥰

Крім того, лосьйон якісно зволожує шкіру, не переобтяжуючи і не залишаючи жирної плівки за собою.

Для мене це фаворити. Хотілось би побачити наступного разу такі новинки від Joni Blend як парфуми, бажано з такими ж ароматами як гелі і лосьйони 🤭