Ta_nyaaaaaaa

Мій помічник при крепатурі та болях через метеозалежність

Мій помічник при крепатурі та болях через метеозалежність
Мій помічник при крепатурі та болях через метеозалежність
Мій помічник при крепатурі та болях через метеозалежність

Якщо ви, як і я, часто відчуваєте крепатуру після фізичних навантажень, чутливі до зміни погоди, то раджу звернути увагу на цей гель. Я з ним подружилася уже з першого використання.

Бренд випускає гель у м’якій тубі об’ємом 75 мл/100 г, яка ховається у стандартній картонній коробці. До речі, на пакуванні вся необхідна інформація, яка дублюється на тубі.

❗️ Термін придатності всього 3 місяці після відкриття.

Мій помічник при крепатурі та болях через метеозалежність

💯 гель має абсолютно натуральний склад: містить природні мінерали, мікроелементи

Текстура легка, прозорого гелю, трохи тягучого, консистенція середньої густини.

Пахне БІШОФІТОМ, хто знайомий, той зрозуміє 😉

А якщо конкретніше, то це солонувато-трав’янистий аромат, доволі ненав’язливий.

Гель наношу на ділянки тіла, що турбують:

  • м’язи після тренування, найчастіше це руки, бо вони найслабші
  • коліна при зміні погоди. Чи про це ніхто не говорить, чи я така «особлива» 🥲 Бо страждаю з болями у колінах ще з дитинства як тільки намічається або трапилася різка зміна погоди. Так, я дуже метеозалежна.

Наношу гель на якусь з описаних ділянок, добряче розтираю, вдягаю теплі штанці/кофтинку або лягаю під ковдру. Так витримую гель 30-60 хвилин. Потім можу одягати щось легше або виходити з-під ковдри.

Гель не пече, не охолоджує, жодних «спецефектів». Цим він мені і подобається, бо дуже комфортний.

Стосовно результату, то після гелю полегшується напруга у м’язах та зменшуються, а то й зникають больові відчуття у суглобах.

Помічала за ним накопичувальний ефект. Тобто якщо використовую стабільно щодня або хоча б раз у 2-3 дні, то полегшення настає значно швидше.

Чесно кажучи, з моменту появи супер-гелю від Bisheffect моє життя стало приємнішим, легшим і спокійнішим.

Вважаю такий гель маст-хев на поличці.

І це я кажу у 20, що ж я скажу у 30+? Напевно матиму запас такого гелю 😂

Єдине зауважу, що хотілося б довший термін придатності після відкриття.

А так задоволена на всі 100!)