Blondie_rs

Хто і що ти таке? Туш Sheglam All-in-one

Хто і що ти таке? Туш Sheglam All-in-one

Привіт! Нарешті сьогодні розповім про дуже популярну двосторонню туш від бренду Sheglam. Тисни "Дізнатись більше", щоб побачити розгорнутий відгук 😊

Коли я була в пошуку туші, дуже хотілось знайти термотуш (Heimish був номер один у виборі). Тим паче, уже одна у мене була від Beauty Creations та дуже сподобалась легкістю застосування. Як почали говорити відеоролики по рекламі Sheglam - ця туш у класичній їх формулі, яка не змивається гідрофілкою, зате теплою водою - так. Мені стало цікаво, що ж це за своєрідний тип термотуші та чи не брешуть нам прямо в очі 😄

Туш має свою коробочку, яка додатково була обтянута захисною плівкою. Над дизайном бренд завжди заморочується. На коробці, як і на корпусі туші ми бачимо різноманітні орнаменти. Все витримано, стильно та дуже красиво.

І це не просто туш, вона - двостороння. Одна щіточка більше спрямована надавати обʼєм віям, а друга - довжину. Моя улюблена - у формі 8-ки, і в Sheglam вона теж круто получилась. Силіконова з вигином краще розділяє, але не дає обʼєму та додаткового нашаровування. Вона набирає мало продукту, тому і важче нею намалювати, якщо користуватись самостійно. Єдине - якщо ви не любите багато туші на віях, тоді так. Я зазвичай користуюсь двома: спочатку даю драматичний обʼєм пухнастою щіточкою, а потім розподіляю та подовжую силіконовою. Ця туш дозволяє нашаровування та не застигає так, що більше не намалюєш чим один-два рази.

Як вона виглядає на віях - це справа кожних вій. Жодна туш не здатна зробити ефект накладних, якщо природні короткі та ріденькі. Звісно, якась може легше промальовувати, а інша - досить потужно. Проте, я ніколи не оцінюю туш по подовженню, бо розумію, що це чисто фізично неможливо.

Пухнаста щіточка у формі 8-ки мені сподобалась. Вона гарно промальовує, дещо може зліплювати, але не критично. Павучі лапки точно не вийдуть. Якщо робити рухи вліво-вправо максимально близько до початку росту вій - може вийти непоганий обʼєм та поглиблення погляду. Силіконова щіточка не сподобалась. Вона може служити як для розділення, так і для самостійного делікатного промальовування. Це не Lash Sensational від Maybelline, тож малює вона значно слабше. Як я вже писала вище - я користуюсь двома; або ж тільки пухнастою щіточкою.

А от з формулою, яка мала нагадувати термотуш - бренд точно набрехав. Ніяка це не термотуш, навіть близько. Звичайна добротна туш, яка не осипається і не перебивається мені під бровами чи під нижньою повікою. Водою вона практично не змивається, тому знімаю традиційно міцелярною. Гідрофільною олією я ніколи не змиваю макіяж очей. Але заради цікавості я перевірила це: ще залежить від самої гідрофілки. Skin1004 не розчиняє водостійкий чи суперстійкий макіяж, і вона справді слабо діяла на туш. А от Round Lab взагалі нічого не боїться. Проте, жирні дощі у нас не падають, тому боятись тут нема чого 😁

Ви знаєте. Як би мені було б не приємно таке писати, але я помаленько відкриваю собі очі на SheGlam. Вони молодці, бо маркетинг у них працює просто відмінно. Вони запускають продукти, які одразу вірусяться в інтернеті та їх хочеться тут же купити! Не все погане, а ще й враховуючи ціну, я їм таке пробачаю. Це не Charlotte Tilbury, яка вирішила фотошопом показати, які у вас будуть вії після її нової туші...

Отримавши дві посилки Sheglam - я відчувала радість як ніколи. Ось це забуте відчуття, яке було раніше при отриманні інших посилок з Деноною чи Худою. Після всього, що я перепробувала - мене мало чим здивуєш. Але потішити можна точно Шіглемом 🤌🏻

Від туші я очікувала чогось дійсно вау, але не сталось. Так, вона хороша, але не за 500-600 грн, як у нас її продають. Чому в мені зараз включився скептик? Бо ви ще не бачили, якою мені приїхала водостійка туш у відтінку бургунди🫣 Там виникає більше питань до якості, чи до невдалої партії, тому я трішки підкисла. Якщо оцінювати туш - я б поставила 8/10 пухнастій щіточці, і 2/10 силіконовій. Змивається теплою водою важко, можна очі собі роздерти швидше, чим зняти туш. Тому, старий добрий метод тут ніхто не відміняв. Вона не термо, а значить грудочками не скочується при контакті з рідинами. Її також слід розмокати ватним диском і тоді знімати як звичайну туш.

Дякую всім за увагу до допису 🫶🏻 Гарного та продуктивного тижня!