Anastasiiacurlypro

Пілінг від Dr.FORHAIR

Пілінг від Dr.FORHAIR

Пілінг для шкіри голови-крута та багато кому необхідна річ у догляді за волоссям.

Шкіру голови необхідно очищати, особливо якщо ви хочете ріст нових волосків.

Ця лінійка Dr.FORHAIR направлена на ріст волосся та запобіганню його випадання. Познайомимось з цим пілінгом поближче.

Я уже мала пробник цього продукту, але не втрималась і придбала більший варіант, бо він неймовірний. Текстура пілінгу не рідка, з прозорими часточками солі. Але ця сіль не чіпляється за волосся та не заплутається у ньому. Аромат неймовірний, мені він віддає свіжістю і чимось парфумованим, потім якийсь час тримається на скальпі навіть.

Спосіб застосування:Необхідно змочити волосся водою, потім нанести пілінг, помасажувати і додати води продовжуючи масажувати, поки часточки не розчиняться.

Часточки солі дуже швидко розчиняються і пілінг перетворюється у густу піну. Він легко змивається з волосся, не заплутуючи його та не травмуючи. Після нього відчувається дуже чиста шкіра голови. Також додалось трохи обʼєму. Засіб має зручний дозатор з носиком завдяки якому ви з легкістю нанесете засіб на шкіру голови. Розхід невеликий бо він гарно розпріділяється та піниться.

Це неймовірний пілінг для шкіри голови, який я раджу усім.

Пілінг від Dr.FORHAIR
Пілінг від Dr.FORHAIR