Ya Yana

До та після спорту: 5 б'юті-засобів, які варто взяти в тренажерний зал

До та після спорту: 5 б'юті-засобів, які варто взяти в тренажерний зал

Але зараз, я точно знаю, як не обтяжити шкіру, не зайняти усю сумку, але мати усе потрібне під рукою.

Звісно, декоративки тут не буде. Це прийняття себе далося мені не без бою, та все ж ніякої косметики на обличчі під час занять.

Розкажу трохи про принцип догляду саме за шкірою обличчя. Для мене тут було найбільше питань.

Очищення:

  • Ранкове тренування: пінка або гель для вмивання після тренування
  • Вечірнє тренування: міцелярна вода, щоб прибрати макіяж перед тренуванням.

Усе це можна замінити міцелярним гелем для вмивання, наприклад, але я поки цього не зробила, тому ношу з собою гель у маленькій баночці або ж міцелярку у пляшечці. Така тара дуже економить місце в сумці.

Зволоження:

  • Крем для обличчя. Він має бути легким, бажано без жирного та блискучого блиску.
  • Крем для повік. Тут за бажання та потреби. Я тільки недавно звикла до цього крему в рутині.

В окремій невеличкій пляшці я також ношу гель для душу. Обираю його за ароматом, як правило, бо ще не зустрічала якийсь, не комфортний для моєї шкіри.

Пасма фіксую резинкою від Invisibobble — Sprunchie Flores & Bloom Hola Lola. Вона - скарб! Єдина в моєму арсеналі, яка захоплює волосся і в гульку, і в хвіст, не лишаючи заломів після зачіски. Ранкові тренування не проходять без неї, адже це — шанс лишитися з нормальною укладкою на увесь день. А ще, вона гарна і додає настрою))

Без бальзаму для губ я не ходжу нікуди, і спортзал — не виключення. Обираю саме цей, бо він приємний, легкий та… солодкий. А ще він дійсно довго тримається на губах без всотування і це великий плюс під час тривалих тренувань.

Отже, топ-5 речей, без яких я не піду у тренажерний зал:

  • міцелярна вода
  • крем для обличчя
  • гель для душу
  • резинка для волосся
  • бальзам для губ

А ще…

  • якщо ви ходите до сауни у своєму спортзалі, можна використати ензимну пудру саме там. Ензими діють набагато активніше саме у вологому та темному середовищі.
  • не забуваємо про рушники в залі. Руками обличчя не чіпаємо.
  • дезодорант краще замінити на антиперспірант. Так буде ефективніше.

А без чого ви ніколи не підете на тренування?