alena.rosee

Пряні та Бадьорі | Joko Blend

Пряні та Бадьорі | Joko Blend

Розпробувала і зелений дует , він дійсно задає настрій на цілий, своїми прямо-ароматними акордами, якщо шукаєте щось бадьоре, але не банальне - придивіться саме до цих засобів. 🌿

💕Про рожевий дует тут: https://club.makeup.com.ua/post/51495/

💜Про фіолетовий тут: https://club.makeup.com.ua/post/51912/

Пряні та Бадьорі | Joko Blend

Всі засоби різних ароматів ідентичні між собою по властивостям , змінюється тільки парфумерний настрій та натуральний екстракт в залежності від аромату✨

Гель для душу 🫧

🌿Пакування: стильне та сучасне , пластик напів матовий, нічого зайвого, гарний шрифт на етикетці мені дуже подобається . Я б дизайнерам премію б дала за такий чудовий дизайн 🤩

🌿Консистенція: прозорий середньої густоти , піниться добре, пінка м'яка .

🌿Запах:

Піраміда аромата:

💚Імбир Бергамот

💚Зелений чай , Троянда , Бензоїн

💚Деревяшки , Пачулі , Ветивер

Я обожнюю бензоїн в парфумах, хто не знає, це така ароматична смола, яка має цілий калейдоскоп відтінків, зазвичай ця нотка в парфумерії дає відтінки вершковості, ванільного крему, ароматичних смол , легкий димок, тобто надає аромату теплого , коконного звучання.

В цих доглядових засобах в ароматі є ця нотка, вона додає кремовості, ніжності.

Загалом весь аромат мені нагадує морозиво, яке подають в японських ресторанах: воно зі смаком зеленого чаю, з дрібкою імбиря, а сам смак вершків додає кремовість.

🫧Активні компоненти: Зелений чай, Алантоін, Пантенол

✨Ефект:

Гель піниться досить добре, має м'яку та ніжну пінку, залишає після себе чудовий пряний аромат, люблю користуватись цим гелем саме вранці )

Засіб взагалі не сушить шкіру, він ефективно очищує без будь-якого вимивання до скрипу.

Засіб дійсно високої якості.

Лосьон для тіла 🫧

По пакуванню та запаху тут аналогія з гелем 🫧

🌿Пакування: стильне та сучасне , пластик напів матовий, нічого зайвого, гарний шрифт на етикетці, зручний дозатор який видає нормальну порцію лосьону , користуватись дійсно зручно.

🌿Консистенція: легкий кремообразний лосьон

🌿Запах:

Піраміда аромата:

Імбир Бергамот

Зелений чай , Троянда , Бензоїн

Деревяшки , Пачулі , Ветивер

Аромат ідентичний гелю для душу.

🌿Активні компоненти: Екстракт орхідеї та квіток Моної, пантенол та кокосова олія - для ніжного та невагомого зволоження шкіри 💦

✨Ефект:

засіб просто ідеально наносится та розподіляєтся по шкірі , він досить легкий , тому вже за хвилину вбирається , не залишаючи ні липкості , ні жирності.

Максимально комфортний і на день , і на вечір. Та на мій смак аромат 100% для ранкового душу, він бадьорить, дає гарний настрій! 🤩

Невагома , але ефективна формула чудово зволожує шкіру , додаючи легкі акорди ветиверу та зеленого чаю. На шкірі лосьон пахне приємно, немов легкі парфуми чи ароматичний міст.

🌿