Viktoria_Ilnytska

Кислотний пілінг з Re.Care

Кислотний пілінг з Re.Care

Усім привіт☺️

Памʼятаєте мою нещодавню розпаковку засобів від нового бренду Re.Care?

https://club.makeup.com.ua/looks/51455/

Я дуже хотіла спробувати кислотний пілінг, адже до цього, ніколи його не робила. Тож спершу трохи ознайомилася з активними компонентами у складі та їх дією.

Кислотний пілінг з антоціанами — це процедура, яка поєднує в собі властивості кислот для ексфоліації шкіри та антиоксидантні властивості антоціанів. Антоціани, які містяться в багатьох ягодах, таких як чорниця та малина, (звідси і червоний колір) допомагають захистити шкіру від вільних радикалів і покращують її колір.

Гліколева, саліцилова та молочна кислота — це три популярні види кислот, що використовуються в пілінгах і вони також містяться у складі.

Кислотний пілінг з Re.Care

Переваги кислотного пілінгу з антоціанами:

  • Ексфоліація: Видалення мертвих клітин шкіри, що сприяє оновленню.
  • Відновлення: Покращення текстури шкіри, зменшення видимих пор та зморшок.
  • Антиоксидантний захист: Захист від ушкоджень, викликаних окислювальним стресом.
  • Зволоження: Підтримка зволоженості шкіри.

Властивості та переваги гліколевої кислоти:

  • Висока ефективність в ексфоліації, проникає глибоко в шкіру.
  • Зменшує зморшки, покращує текстуру та колір шкіри, стимулює вироблення колагену.
  • Властивості та переваги саліцилової кислоти:
  • Має протизапальну дію, проникає в пори.
  • Відмінна для лікування акне, зменшує запалення та очищає пори.

Властивості та переваги молочної кислоти:

  • М'якша за гліколеву, зволожує шкіру.
  • Зменшує пігментацію, покращує гідратацію та еластичність шкіри.

Рекомендації щодо використання:

  • Рекомендується проводити пілінг в осінньо-зимовий період, щоб уникнути сонячного опіку та краще його робити у вечірній рутині.
  • Після процедури важливо використовувати сонцезахисний крем.
  • Регулярне використання пілінгів покращує загальний стан шкіри, але важливо не перевищувати рекомендовану частоту. (1-2 рази на тиждень)

♥️Засіб знаходиться у скляній, прозорій пляшечці обʼємом 30 мл.

♥️Містить зручну піпетку, яка добре регулює кількість при використанні.

♥️Колір - насичений рубіновий

♥️Аромат приємний, нерізкий

♥️Консистенція не зовсім рідка, трохи згущена, це мені подобається, адже таким чином засіб не розтікається

♥️Слід наносити на попередньо очищену, суху шкіру обличчя, уникаючи зони навколо очей та залишити до 10хв, не більше

♥️Я витримувала близько 9-ти хвилин, жодного дискомфорту чи печіння не відчула, змила теплою водою та протерла на сухо ватним диском.

Шкіра обличчя після першого використання помітно стала свіжою, пори очистились та звузились, а на ватному диску залишились часточки ороговілої шкіри. Також помітно розгладились мінімальні зморшки, вже після другого використання😍

Дівчата це справжня знахідка і я тішусь що вона зі мною трапилась: український бренд, доступна ціна, якість на висоті, помітний результат☺️

Щиро рекомендую спробувати, навіть якщо це буде вперше як в мене🫶🏻