Hrystja_

Фарба у вигляді піни

Фарба у вигляді піни

Чого вже тільки не придумають в бʼюті-індустрії. Але тут я по-справжньому рада такій інновації.

Ця фарба для мене стала відкриттям року, дуже феноменальним відкриттям.

Вчорашнє моє фарбування зайняло 5 хв нанесення фарби на волосся.

Фарба у вигляді піни

Ця фарба, на жаль, не представлена на мейкапі. Дуже шкода, бо тепер я буду її часто купляти.

Натрапила на неї зовсім випадково, і не планувала купляти.

Шукала собі фарбу L'Oréal і просто порівнювала на різних сайтах акції та відтінки. І в переліку мені відобразилася ця.

З перших секунд мене вразило в описі не те, що це як шампунь, просте фарбування і т.д.

А те, що фарба має систему HaptIQ, яка зміцнює волосинки і створює захисний шар.

І тут я зрозуміла, що точно хочу її, бо останнім часом в мене почало сильно випадати волосся (така закономірність завжди восени, а тут ще аномальна спека напевно допомогла).

Дуже важко було визначитись з відтінком, бо відгуків на фарбу 2 на весь інтернет. Я собі взяла "лісовий горіх", бо побачила якраз в тих двох відгуках, який гарний відтінок від фарби виходить.

Хоч на упаковці він виглядав занадто світлим для мого темного волосся. Спочатку мене це бентежило, але, все-таки ризикнула. Бо малюю не по світлому, на темному не буде так помітно.

Інструкції з приготування нема...тобто вона є, але на інших мовах. Ні англійської, ні української нема. Довелось якось догадуватися, що там хочуть, з болгарської мови.

Фарбуватись нею дуже легко. Це може зробити навіть дитина. Спочатку я думала, що такої баночки на мою довжину не вистачить, але хватило якраз. Я просто нанесла фарбу на волосся і все. Вона ніде не тече, не бризкає і не вимащує все навколо. Пігмент починає проявлятися через 2 хв.

Це не тонувальнмй шампунь чи бальзам, який змивається. Це стандартна безаміачна фарба, колір точно не ви миється за 2-3 рази.

Витримала 35 хв, змила, нанесла бальзам, знов промила.

Що помітила? Волосся стало дуже блискучим і гладким. Ніби після салонного фарбування.

Все-таки маю надію на цю систему HaptIQ, можливо вона мені допоможе.

Відтінок в мене вийшов трохи не такий, як я очікувала, але мені сподобався. Фарба сподобалась теж.

Тому, наразі, буду користуватися нею, бо люблю, коли все просто і швидко, без складних зусиль 👌