Mila__Mi

Як же мене захоплює ця фруктова феєрія

Як же мене захоплює ця фруктова феєрія
Як же мене захоплює ця фруктова феєрія

Парфуми бренду набирають шалену популярність і не дарма, адже у них великий вибір парфумів на різний смак, дуже приємні аромати (які дійсно відповідають опису та піраміді) і у них дуже гарна стійкість 👌🏻

Раніше я вже брала один аромат бренду

https://club.makeup.com.ua/post/44602/

Який мені сподобався і я раджу до нього придивитися тим, хто любить свіжі фруктово-квіткові аромати 🌸

Також я брала пробнички аби визначитися, які аромати мені було б цікаво спробувати ще. І одним з них якраз таки і був Gold Vienna

https://club.makeup.com.ua/post/45388/

Тепер можу сказати, що обравши повнорозмірний флакончик я тепер можу насолоджуватися цим нереально прекрасним ароматом, щодня 🥰

Парфуми знаходяться в картонній коробці, яка напочатку була запакована в слюду.

Сама коробочка розкривається наче висувний шкаф і це дуже красиво.

Саме пакування загалом виглядає розкішно і дуже радує, що це наш український бренд ☺️

Самі парфуми виконанні зі щільного, якісного скла, з мінімалістичною наліпкою, aesthetic 🫰🏻

Група аромату: шипровий, фруктовий.

Верхні ноти: маракуйя, персик 🍑, груша, малина, листя чорної смородини і піску
Ноти серця: конвалія
Базові ноти: мускус, сандал, ваніль, пачулі і геліотроп

Розпилювач працює гарно, бризкає не широко, але добре охоплює зону зап'ястку, внутрішню частину ліктя (до прикладу). До речі, помітила, що сила натиску також впливає на ширину розпиленням.

Одразу після розпилення я відчуваю соковиті та трохи кисленькі бризки малини та маракуйї до яких пізніше доєднується м'якість персику 🍑 та соковитої, трохи терпкої груші 🍐(це і додає аромату тієї самої шипровості).

Далі відчуваються чисті та свіжі квіткові ноти конвалії, які як ковток свіжого повітря вриваються після солодкуватих, фруктових нот 🌬️ Конвалія буде грати і періодично повертатися і цей тандем.

Через деякий час аромат стає більш теплим, а теплоти та жіночності йому додають мускусні, сандалові та ванільно-геліотропні ноти. Вони створюють загадковий, молочно-мигдальний акцент. В поєднанні з фруктами це 💘

По асоціаціям - це вечір, кінець серпня/початок вересня, коли скоро почне сідати сонце. Той момент, коли ти насолоджуєшся останніми теплими літніми днями. Коли літо наповнене приємними спогадами. Коли ти ходиш вздовж берега моря по теплу піску, тримаючи в руках свої босоніжки і слухаєш як вода припливає до берега. Коли десь поряд твої друзі згадують усі теплі моменти літа. Коли завершується сезон улюблених літніх фруктів і твої смакові рецептори намагаються закарбувати їх у пам'яті.

Аромат літніх спогадів та задоволення 😌

Шлейф влітку найбільше відчувався і неодмінно привертав погляди оточуючих. Зараз на вулиці стало трохи прохолодніше і шлейф вже не такий яскравий і не такий теплий, а більш свіжий та соковитіший.

Стійкість аромату 6-8 годин більш відчутно, а загалом на шкірі відчувається впродовж усього дня і навіть після душу в зонах нанесення він добре чутний. На волоссі та одязі тримається цілу добу 👍🏻

Аромат фруктово-квіткової чистоти з легкою терпкістю, максимально кайфовий і я прям дууже вам раджу його спробувати 💞