A.

Бальзам для губ La Roche-Posay Cicaplast Levres

Бальзам для губ La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres позиціонують як бальзам для губ для інтенсивного відновлення і захисту шкіри губ. Особисто я зацінила функцію відновлення, шкіра швидко заспокоювалась, а от щодо захисту - то мені його трошки не вистачало через відсутність мінеральної олії у складі (хотілось більшої оклюзії).

У складі є:

  • Пантенол (B5): відомий своєю здатністю заспокоювати і відновлювати шкірний бар'єр.
  • Масло ши та гліцерин: забезпечують зволоження та пом'якшення губ.
  • Термальна вода La Roche-Posay: має заспокійливі та протизапальні властивості.

Відсутні парфуми (тобто підійде для чутливої шкіри) та мінеральні олії.

Бальзам ідеально підходить для губ із тріщинами, він справді заспокоює подразнену шкіру і швидко її відновлює.

Переваги:

  • Інтенсивне зволоження та відновлення.
  • Заспокійливий ефект для подразнених губ.
  • Легка текстура, що швидко вбирається.

Недоліки:

  • Відсутність мінеральної олії для мене особисто проблематична: оскільки в спеку та холод мені подобаються бальзами із мінеральною олією для найкращого захисту від зовнішніх факторів.
  • Пакування. Мені такі тюбики з носиком не дуже зручні. Але таке пакування зумовлене текстурою бальзаму.

Загалом, La Roche-Posay Cicaplast Levres є відмінним вибором для тих, хто шукає ефективний бальзам для відновлення губ. Щодо захисту - ця функція краще б виконувалась на моїх губах за наявності мінеральних олій. Тому вважаю, що це крутий продукт для відновлення (наприклад наніч), але не ідеальний продукт для захисту в умовах спеки та холоду. Тому в питанні захисту не буду зраджувати улюбленому бальзаму Uriage Xemose.