Tanserb

Палетка тіней Sleek Mineral Based Eyeshadow Palette I-Divine Goodnight SweetHeart

Палетка тіней Sleek Mineral Based Eyeshadow Palette I-Divine Goodnight SweetHeart

У пік популярності палеток Sleek я купила собі парочку. І досі вони для мене є актуальними! Так, за цей час я познайомилася з тінями багатьох інших різних марок, з різними текстурами та відтінками. Але взявши до рук палетку Sleek, мене накрила ностальгія. І знаєте, я зрозуміла, що втомилася від супер-яскравих відтінків, від глітерів, від рудо-червоної гами. Така собі класика, трохи ретро.

Палетка тіней Sleek Mineral Based Eyeshadow Palette I-Divine Goodnight SweetHeart
Палетка тіней Sleek Mineral Based Eyeshadow Palette I-Divine Goodnight SweetHeart
Палетка тіней Sleek Mineral Based Eyeshadow Palette I-Divine Goodnight SweetHeart
Палетка тіней Sleek Mineral Based Eyeshadow Palette I-Divine Goodnight SweetHeart

За характеристиками тіні Sleek мені подобаються. Вони поступливі, добре тушкуються, м'які, добре набираються як на кисть, так і на палець, обсипаються в міру. Але супер-пігментація, якісь космічні фініші – не про неї. Чудово підходять для звичайних макіяжів на кожен день.

Оформлення палетки лаконічне та зручне: чорний футляр, дзеркало, спонж. Палетка тонка, багато місця не займає, що зручно. Ми вже звикли від такого оформлення. Які лише дизайни палеток ми не бачили! Подібний лаконічний дизайн вже можна вважати ретро, ​​але мені він подобається

У палетці відтінки представлені в сіро-рожево-бородовій гамі.

Верхній ряд:

1 – Шиммерний сріблястий відтінок з безліччю окремих найдрібніших шиммерних частинок. Не надто темний

2 - Винно-бордовий, шиммерний, без виражених частинок.

3 – Коричневий, зі сливовим підтоном. Матовий

4 - Відтінок шампанського або світлого золота. Шиммерний, без виражених шиммерних частинок

5- Шиммерний, коричнево-бронзовий

6 – Шиммерний рожевий

Нижній ряд:

7 – Злегка запилений рожевий сатин

8 – Сіро-коричневий, холодний, досить темний. Матовий

9 - Шиммер, бронза з безліччю дрібних шиммерних частинок, які можуть трохи обсипатися.

10 - сіро-фіолетовий шиммерний відтінок. Цікавий і складний. Ледве помітно дуохромить

11 - Дуохром зелений на базі коричевої. Такі відтінки зараз випускає кожен виробник. Цей дуохроміт слабенько, є з чим порівняти.

12 – Цікавий сірий відтінок із оливковим підтоном. Фініш – сатиново-матовий

Давайте подивимося на макіяж:

Макіяж 1. Використані відтінки 4, 12

Макіяж 2. використаний Відтінок 5

Макіяж 3. Використані Відтінки 4, 10, 12

Макіяж 4. Відтінок 11 на розтушовану чорну стрілку

Макіяж 5. Використані Відтінки 11, 12

Макіяж 6. Використані Відтінки 2, 6, 8

Макіяж 7. Відтінок 2 на розтушовану чорну стрілку

Підсумок. Нині цю палетку можна вважати ретро. Але особисто для мене, у хорошому розумінні. Для денних макіяжів чудово підходить. Сподобалися відтінки та приємна якість.

У кого ще залишилися палетки Sleek? Користуєтеся?