Viktoria_Ilnytska

Вечірня рутина із засобами від Re.Care

Вечірня рутина із засобами від Re.Care

Привіт красуні🫶🏻

Хочу з вами поділитись відгуком про гель та тонер для обличчя від українського бренду Re.Care. Цю двійку я ввела у свій вечірній догляд і вдало поєдную їх з кислотним пілінгом двічі на тиждень, про який я писала тут

https://club.makeup.com.ua/post/52281/

Мінімалістичний дизайн бренду, шрифти, опис на засобах - досить привабливо виглядають.

Гель представлений у пластиковій пляшечці обʼємом 200 мл.

За допомогою дозатора, який регулюється, можна зручно набирати гель і так само блокувати його подачу.

Консистенція гелева, прозорого кольору.

Аромат дуже мені приємний та легкий.

Важливо гель нанести на вологі руки, злегка спінити і наносити масажними рухами на обличчя та змити теплою водою. Він гарно піниться, не залишає відчуття стягнутості. Гель чудово очищує обличчя та пори, жодних негативних реакцій не викликав, не сушить, не подразнює.

З активних компонентів у складі містяться:

  • ніацинамід, що відповідає за звуження пор та протизапальну дію;
  • пантенол, що стимулює вироблення колагену;
  • екстракт ламінарії, що насичує епідерміс вологою та регенерує шкіру
  • екстракт грейпфрута регулює вироблення себуму та відповідає за вирівнювання тону
  • екстракт алое що додатково надає зволоження шкірі

Тонер обʼємом 150мл, чудово доповнює гель цієї лінійки. Його особливість полягає в тому що він сприяє процесу відлущення ороговілого шару шкіри.

Пляшечка з пластику містить зручну кришечку фліп-флоп, через яку зручно виходить потрібна кількість засобу.

Консистенція рідка, як водичка.

Рекомендується застосовувати один раз на добу за допомогою ватного диска, попередньо струсивши пляшечку. Потім варто нанести сироватку та крем.

  • Засіб містить 2% саліцилової кислоти, яка володіє протизапальними, антибактеріальними і бактерицидними властивостями. Завдяки такій концентрації, саліцилова кислота допомагає очистити сальні протоки пор від себуму та забруднень, регулює вироблення шкірного сала, стимулює регенерацію епідермісу та запобігає запаленням.

У підсумку гель та тонер на сто відсотків функціонують як зазначено в описі кожного. Це безпрограшний варіант для догляду за проблемною шкірою, а також за жирним чи комбінованим типом. Другий тиждень поспіль моє вечірнє вмивання супроводжують ці двоє, як результат, обличчя свіже, пори звужені, висипи мінімальні зникли, шкіра освітлилась☺️